CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > DWL900AP+ rev.C2 a 4k hodnoty
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lordofworlds
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 4

DWL900AP+ rev.C2 a 4k hodnoty Příspěvek č. 1 

Mám orig. D-link DWL-900AP+ rev.C2
Původně tam byl firmware 3.02 , pak sem tam hodil na vyzkoušení 3,06 a 3,05 než jsem se dozvěděl že je nejlepší 3.02 a zkoušel jsem i 3.06 Hack.
Když tam ale vrátím 3.02 tak mám u Fragmentation a RTS Threshold hodnotu 4095 místo 24xx. Když ale vypnu 4xmode tak je to OK. Zkoušel jsem i každy zvlaš? nahrat a restartovat ale nic...

Takže když vypnu 4xmode tak je to OK nebo je tam někde furt chyba? 4xmode stejně budu mít vyplý, je to v režimu AP.

Jo a jak je to s ext. antenou? Left nebo right? Někdo řika left, někdo right ???

připojím k tomu všesměrovku od Leo Aerial tu 11dB(ve skutečnosti pry 8dB) na 2 nebo 6m RLA-10. Oblast je nezarušena. Kolik by mohl být dosah při příme viditelnost s nějakou plechovkou?
u klientu bude ZComax 626

Old Post 01.01.2004 v 22:09
lordofworlds je offline   Click Here to See the Profile for lordofworlds   Find more posts by lordofworlds   Click here to Send lordofworlds a Private Message   Click Here to Email lordofworlds     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

4x mode Příspěvek č. 2 

Tahle hodnota 4095 je nastavena u vsech firmware pokud clovek zada x4 mode. Mam takovy dojem, ze to nebude chyba firmwaru, ale umysl (pokud chce clovek takovou rychlost, tak ma urcite super signal a neni potreba fragmentovat)

Old Post 10.01.2004 v 14:46
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz