CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

WEB Příspěvek č. 193 

Old Post 11.02.2003 v 18:35
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldaaa
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 194 

taky bych prisel, ale nevim jak to stihnu. je valentyn. mam rande :-)

Old Post 11.02.2003 v 19:30
Oldaaa je offline   Click Here to See the Profile for Oldaaa   Find more posts by Oldaaa   Click here to Send Oldaaa a Private Message   Click Here to Email Oldaaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 195 

Nazdar, tak jsem dostal povereni byt koordinatorem CZFree.NETu na stredni morave. Udeluji IP rozsahy pro stredni moravu. Konktretne pro olomouc jsem vyhradil pasmo 10.132.2.20 - 254.
Prvnich dvacet je defaultne rezervovano pro DNS, gatewaye apod... pasmo 10.132.1.x je pasmem pro smerove sppoje. Brzo napisu databazovy skript, kde si budete moci prohlednout jiz obsazene IP. Stranky budou pod heslem(stejne jako na mapu). Vice info na srazu. Hoj.

Old Post 11.02.2003 v 19:58
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Postup priprav NODu Příspěvek č. 196 

Psal jsem sem uz vcera - ale nic se zde neulozilo. Tak tedy jeste jednou:
Vcera jsem tady mel navstevu z bytaku. Musim zpracovat oficialni projekt a po vybudovani NODu jeste provest revize. Problemem zustava zpusob napajeni (bytak mi nechce povolit pripojeni na spolecnou elektriku - navrhoval jsem samozdrejme instalaci odpoctoveho elektromeru).
Nevite o nekom, kdo by mi mohl s tim projektem pomoct (oficialni i s razitkem), ale aby ze me nesedrel kuzi? ;-)

Old Post 22.02.2003 v 07:44
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Příspěvek č. 197 

Old Post 01.03.2003 v 17:00
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Příspěvek č. 198 

Old Post 01.03.2003 v 17:18
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 199 

Old Post 01.03.2003 v 17:50
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kocour_easy
Newbie

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 1

Linux Příspěvek č. 200 

Zdar lidi,
kdyby jste nekdo chtel pomoc s linuxem tak dejte vedet. Jsem v tom celkem dobrej. Taky jsem se chtel zeptat na kolik vyjde jeden NOD.
Jinak zatim zdar

Old Post 10.03.2003 v 17:34
kocour_easy je offline   Click Here to See the Profile for kocour_easy   Find more posts by kocour_easy   Click here to Send kocour_easy a Private Message   Click Here to Email kocour_easy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 201 

Nazdar, ted by se mi to docela hodilo:

mam 2 routery propojene krizenym kabelem. cele je to zkonfigurovane OK precizne, ale nevim jak namountovat HDD druheho routeru na ten prvni. slo by to takhle:

moun xx.xx.xx.xx/:hda1 -o username=root password=
kde xx.xx.xx.xx je IP stroje


??? diky. co se tyka cen zavolej mi a domluvime se.
602783269

Old Post 10.03.2003 v 18:05
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Stav Priprav - NOD JardaK (Voskovcova) Příspěvek č. 202 

Tak, pres vikend jsem s brachou ve Zline dodelal bednu pro NOD, je velice bytelna, fotky budou pozdej - az si pucim fotak. (v pripade potreby jsem schopen udelat jeste jednu takovou). Ted ji mam u kamose, ktery mi na ni dava novy kabat (lakovani). Projekt by mohl byt hotovy ve ctvrtek - zde mam nejvetsi problem s tim, ze zatim nemam "Prohlaseni o shode" od bleskojistek. (Douby snad zapracuje)
Ziskal jsem dalsi slusnejsi PC pro nasi sit, muzu mit i dasi dva monitory (zatim jsem je nevidel). Ted mi volal bracha - bude i notebook pro testy v terenu.
Do stredy jsem pryc, jedu v soukrome zalezitosti do Tabora.

Naposledy upravil JardaK 17.03.2003 v 07:26

Old Post 17.03.2003 v 07:23
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patis
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 203 

Zdarec lidi

Kde se da sehnat v Olomouci XI-626, kabely, pingtaly, ......

Old Post 17.03.2003 v 16:00
Patis je offline   Click Here to See the Profile for Patis   Find more posts by Patis   Click here to Send Patis a Private Message   Click Here to Email Patis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 204 

Ja jsem zamakal a odvezl jsem 5 routeru yankovi do lipnika. Na tom prohlaseni se pracuje - vyjednavam s elity s.r.o - zatim je to na dobre ceste.

to jardak: skvela prace!!! Jen tak dale...

to patis: si pis, ted budu objednavat 3ks takze muzu objednat jeden navic...

Old Post 17.03.2003 v 20:54
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouda
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 205 

Caute vsichni,

byl jsem ted delsi dobu mimo republiku a mimo internet, ale ted uz bude vse OK. Jak to vypada s konektivitou a se stavbou nodu a s vymerovanim?? Pokud je vse na dobre ceste, rad se pridavam. Budu ale potrebovat vasi pomoc... Predem diky.

zatim

Dzouda

Old Post 18.03.2003 v 12:55
dzouda je offline   Click Here to See the Profile for dzouda   Find more posts by dzouda     Click Here to Email dzouda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 206 

Mno jaxem rikal routery jsou ted u yanka. V patek si dovezu prvni varku(svuj router a NTB a router pro kabelovku k jardovi - ten potom uvolni stroj na 500MHz pro hlavni node!!!). Nevim jestli vam dosli maily, ale yanka jsem pozadal o pomoc pri koordinaci pro Stredni Moravu. Na nej se obracejte pro IP adresaci a SW a ja zastituji vse okolo HW a praxe...

Old Post 18.03.2003 v 13:39
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yanek
Newbie

Registrován: 22.08.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 207 

Prave instaluju doubymu jeho node (strasne zelezo :-), zatim to snad jde, problemy teprve ocekavam. Akorat u routeru pro Jardu mam problem se sitovkama, neumim na nich nastavit ani zjistit i/o adresu a ten floppyfw taky neni zrovna ukecany. Nevite nekdo jak se nastavuje sitovka AMD 79c960 (pcnet) ? Pod linuxem by mela fungovat na modul lance.o.

Old Post 18.03.2003 v 16:39
yanek je offline   Click Here to See the Profile for yanek   Find more posts by yanek   Click here to Send yanek a Private Message   Click Here to Email yanek   Visit yanek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patis
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 208 

Old Post 19.03.2003 v 14:00
Patis je offline   Click Here to See the Profile for Patis   Find more posts by Patis   Click here to Send Patis a Private Message   Click Here to Email Patis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz