CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Zahradní město
« 10111213141516171819202122 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
3po
Newbie

Registrován: 18.10.2003
Příspěvků: 2

Cool n/a Příspěvek č. 241 

Old Post 01.11.2003 v 19:44
3po je offline   Click Here to See the Profile for 3po   Find more posts by 3po   Click here to Send 3po a Private Message   Click Here to Email 3po     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little pea
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 76

Re: možná nový člen Příspěvek č. 242 

__________________

Old Post 03.11.2003 v 10:14
Little pea je offline   Click Here to See the Profile for Little pea   Find more posts by Little pea   Click here to Send Little pea a Private Message   Click Here to Email Little pea     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Vanek
Newbie

Registrován: 03.11.2003
Příspěvků: 1

Vanous-Kosatec Příspěvek č. 243 

Zdravim,
precetl jsem si par desitek prispevku o/v GardenCity ;-). Take bych se rad pripojil. O tom, co budu sam potrebovat sdoctu jinde, ale nevim jestli s necom mohu pomoct. Kdyztak mi dejte vedet

J.

Old Post 03.11.2003 v 14:16
Jan Vanek je offline   Click Here to See the Profile for Jan Vanek   Find more posts by Jan Vanek   Click here to Send Jan Vanek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 244 

Docela by me zajimalo jak dopadli mereni od dwo a od elnerova na nas. Jak vypada vystavba obou bodu? Doufam ze se pracuje .

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 03.11.2003 v 16:52
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwo
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 79

aktualní zprávy z node dwo Příspěvek č. 245 

Old Post 05.11.2003 v 20:51
dwo je offline   Click Here to See the Profile for dwo   Find more posts by dwo   Click here to Send dwo a Private Message   Click Here to Email dwo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 246 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 05.11.2003 v 21:07

Old Post 05.11.2003 v 21:03
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 247 

Od elneru sem od schuzky neslysel jeste ani slovo a to slibili promerit viditelnost a signal...... Opravdu rad bych vedel zda s nimi mame pocitat nebo planovat bez nich.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 05.11.2003 v 21:16
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little pea
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 76

Vydrž Příspěvek č. 248 

2dwo .... Docela obdivuji tvoji trpelivost. (Byt to ja tak uz asi vysim v pruvanun nebo oni ). A doufam ze to dotahnes do zdarneho konce. Zkus jim hodit do xsichtu to schema nebo neco z tech zakonu (bohuzel jsem jeste nemel cas si to procist). Nebo muzes zkusit apelovat na zbytek představenstva a "vysrat se" na (=P=)(resp.(=T=) ) . Vytisknout schema vice krat a rozdat to vsem v predstavenstvu cekat na jejich vlastni nazor, asi jestli to nebudou stejni trilobiti (hloupi) jako (=P=) (resp.(=T=) ) tak by to mohlo klapnout.
Jinak bud dusevne silny .
A ve stredu napis jak to dopadlo (resp. kolik mrtvejch )

__________________

Old Post 05.11.2003 v 21:30
Little pea je offline   Click Here to See the Profile for Little pea   Find more posts by Little pea   Click here to Send Little pea a Private Message   Click Here to Email Little pea     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Newbie

Registrován: 24.10.2003
Příspěvků: 3

Red face predstavenstvo Příspěvek č. 249 

Pruser je, ze na ty schuze predstavenstev chodej vetsinou bohuzel jen ti druzstevnici kterym je nad xx, a pokud se tam neprojednava neco duleziteho, tak tam nikdo jinej nepride, protoze vetsina lidi na to nema cas, ani nema naladu ty duchodce tam poslouchat. Aspon tak to znam ja od nas a z podobnyho baraku kdy jsem bydlel v minulym desetileti. Takze z toho mam dost strach. Aby se ostatni vystraseni druzstevnici nakonec nechytli nazoru T a P. Chtelo by tam dostat lidi, ktery nemaj strach z poskozeni nove strechy dvema srouby.

Old Post 05.11.2003 v 22:28
asfalt je offline   Click Here to See the Profile for asfalt   Find more posts by asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Click Here to Email asfalt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza V.
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 134

Já tam byl Příspěvek č. 250 

největší bomba je, že _do_žádný_střechy_se_nic_vrtat_nebude_; všude jsou stožáry a jedná se jen o protažení kabelu dírou, která ve sloupku už je taky.

Dwo, večer to probereme, ale z hororové povídky mám okamžitý dojem, že nejlepší by bylo se na ně vy*** a natáhnout to potichu načerno. Ještě žes nezmínil router

Upřímnou soustrast.

__________________

Co shoří, neshnije. hell.jspoj.czf

Old Post 06.11.2003 v 09:23
Honza V. je offline   Click Here to See the Profile for Honza V.   Find more posts by Honza V.   Click here to Send Honza V. a Private Message   Click Here to Email Honza V.   Visit Honza V.'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inkvi
Newbie

Registrován: 27.10.2003
Příspěvků: 6

Anténa u mě Příspěvek č. 251 

Zdravím. Na groši jsem začal projednávat Wi-fi s mými kámoši. 3li by do toho(Stephan a pár dalších ještě nezobrazených). Počítám že si tak za 2-3 měsíce pořídím anténu u mě, nebo bych to šoupnul na barák nad námi ten má ještě větší rozhled.

Hlavní výhoda u mě je to že můj otec je správce a zná se s ostatními správci a sám by se rád připojil na WI-FI!

V nejbližší době tj. asi v pátek zobrazím rozhled z naší střechy.

Taky by mě zajímalo jeslti někdo zná toho Kriso(aktivní bod kousek ode mě, je to v nově postaveným baráku, už jsem mu psal ale zatím neodpověděl).

Otázka:
Řešili jste otázku netu po wi-fi? Zajímalo by mě jestli jsou v blízkosti nějaké brány...

Old Post 06.11.2003 v 10:52
inkvi je offline   Click Here to See the Profile for inkvi   Find more posts by inkvi   Click here to Send inkvi a Private Message   Click Here to Email inkvi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: Anténa u mě Příspěvek č. 252 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 06.11.2003 v 11:47
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub.Benisek
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 49

About Zabehlice Příspěvek č. 253 

Záběhlice se rozrostly o dalšího nadšence jménem CZ_VILDA. Je to super, v současné době mám rozjeté forum "propojení budov plnohodnotně" a jakmile se dokončí debata ke zdárnému konci, kupuju hardware. Moc se omlovám projektu HELL, ale pro svojí nezodpovědnost jsem ještě nevylezl na střechu a neměřil. Doma je teplo a na střeše zima... Navíc pracuju.... Prostě tam vylezu co nejdřív. Lituju DWOa a přeju tlustý nervy... Já asi pojedu načerno, ale pššššt...

BENY

Old Post 06.11.2003 v 12:25
Jakub.Benisek je offline   Click Here to See the Profile for Jakub.Benisek   Find more posts by Jakub.Benisek   Click here to Send Jakub.Benisek a Private Message   Click Here to Email Jakub.Benisek   Visit Jakub.Benisek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ojean
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

hamrak Příspěvek č. 254 

ahoj vespolek,
koukam resite tu krasny problemy se sousedama;-)
ja jsem si postavil doma v lete antenku za okno, abych si pokryl hamrak a hodlam to udelat v lete napevno, at se da chlastat i serfovat soucasne. jen bych nerad nejak pak rusil pripadnej spoj. co jsem tu docetl, mel by byt na LSD, nebo aspon tak jsem to pochopil. Kdyby to snad v druzstvu nevyslo, tak neni problem to dat ke me, jsem v poslednim patre, mati je nejak zapojena do druzstva a vubec to nastesti u nas neni zas tak hrozny. Jenze jsem docela nizko;-(
Mno nic, pristi rok az bude teplo se bude moci kazdej na hamru pripichnout;-)

__________________

ja neumiram, ja takhle ziju

Old Post 06.11.2003 v 13:21
ojean je offline   Click Here to See the Profile for ojean   Find more posts by ojean   Click here to Send ojean a Private Message   Click Here to Email ojean   Visit ojean's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little pea
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 76

Re: hamrak Příspěvek č. 255 

__________________

Old Post 06.11.2003 v 22:02
Little pea je offline   Click Here to See the Profile for Little pea   Find more posts by Little pea   Click here to Send Little pea a Private Message   Click Here to Email Little pea     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub.Benisek
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 49

Měření na HELL Příspěvek č. 256 

Old Post 08.11.2003 v 17:06
Jakub.Benisek je offline   Click Here to See the Profile for Jakub.Benisek   Find more posts by Jakub.Benisek   Click here to Send Jakub.Benisek a Private Message   Click Here to Email Jakub.Benisek   Visit Jakub.Benisek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 10111213141516171819202122 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz