CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > leaf.sourceforge.net (MINI DISTRIBUCE PRO CZFREE?)
« 11121314151617181920212223 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

3com509b a dhcpd konecne funguji Příspěvek č. 257 

to rojicek: Diky za ten vypis dhcpd.conf. Uz mi to taky chodi. Chtel ten problem pri restartu site obejit tak, ze jsem dal do /etc/network/if-up.d script, kde bylo dhcpd start a do if-down.d zase dhcpd stop.

Spousteni funguje, ale pri restartu site se puvodni dhcpd stejne neukonci. Pritom z prokazove radky ten parametr stop funguje, to jsem vyzkousel.

Taky jsem rozchodil tu 3c509b sitovku. Pouzil jsem na to ten lrp balicek, co udelal vic (diky!). Akorat se mi namapovala jako eth0 a puvodni eth0 (PCI sitovku), pres kterou jsem fungoval, odsunula na eth1. Takze jsem musel vylezt na pudu a prohodit kabely :-)

Takze ted se chystam na ten ftpd :-)

Old Post 15.09.2003 v 14:39
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: 3com509b a dhcpd konecne funguji Příspěvek č. 258 

Akorat ted koukam, ze ta 3c509 jede v half-duplex rezimu. Tak nevim, ma to nejaky zasadne negativni vliv na funkcnost? Wifi taky prece neni full-duplex.

Old Post 15.09.2003 v 15:01
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

ftpd, httpd Příspěvek č. 259 

mam tady stale jeden problem, potreboval bych poradit jak u ftpd ve wispu nastavit ftpchroot pro anonymouse, prosim poradte mi nekdo. Pak je tady dalsi ktera se tyka httpd, problem je v tom ze nemuzu donutit httpd aby neco delal kdyz napisu httpd tak to hodi: fopen: No such file or directory. Konfiguraci uz nejak udelam alůe tohle me tam docela stve


dekuji

Old Post 15.09.2003 v 18:38
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

httpd Příspěvek č. 260 

Old Post 15.09.2003 v 19:23
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

httpd Příspěvek č. 261 

urcite to zkusim, a snad to pobezi, jen bych jeste potreboval trochu helfnout s tim ftp. Nak mi to nejde, po kazdym restartu se mi ztrati (neznamo kam) soubory v adresari /ftp/bi a /ftp/lib adresare tam zustanou ale jejich obsah je prych jako napr soubor ls a knihovny. zkousel jsem to udelat scriptem ktery by je tam pri startu zase nakopiroval ale bohuzel se to nejak nepodarilo. Ale s timhle si uz poradim spis bych potreboval ten ftpchroot protoze ja nemuzu zjistit jak se to u WU-ftpd nastavuje :(

Old Post 15.09.2003 v 19:30
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: httpd Příspěvek č. 262 

Ja pouzivam ten samy httpd, jako vic. Ale instaloval jsem ho teprve dneska, takze zatim chodi, jenom to chtelo nastavit ten ServerName v httpd.conf, ale to uz zjistis.

to vic:
Zkousel jsem ten wewimo,cgi, vypada hezky, akorat nechapu, co mam udelat, aby pocital Rx a Tx. Je to cgi script, ten snad nemuzu dat do cronu? Moc jsem se do nej jeste nedival, ale nenasel jsem tam, kam uklada soucty Rx a Tx.

Old Post 15.09.2003 v 19:39
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 263 

moc moc prosim , potrebuju snizit vykon karty na min , nez je hodnota v menu kde to mam udelat ???? prosim vysvetleni pro lamu ))
a pak mam este dotaz, kdyz se mi karta resetuje, bude po resetu vykon snizen ? je to ve wispu vyreseny nebo budu muset neco resit ?
a pak mam v /etc/modules este nekolik odkomentovanejch radku, ktery netusim k cemu jsou
## national semiconductor
natsemi
##amd pcnet 32
pcnet32
##aironet pci
airo
##atheros
wlan
ath_hal
ath_pci

musi to tam bejt ??
moc moc dik ))))

Old Post 16.09.2003 v 09:22
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Příspěvek č. 264 

natsemi je modul pro jakýci čip normálního ethernetu, ale v reálu jsem to neviděl. Můžeš to asi zakomentovat. Moduly aetheros jsou pro karty 802.11a, můžeš je klidně zakomentovat. I ostatní moduly se mi zdají dost exotické, na tvém místě bych je zkusil zakomentovat všechny a s velkou pravděpodobností ti chybět nebudou.

Old Post 16.09.2003 v 09:52
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oron
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 265 

to vic:
ako mam rozbehnut ten wewimo
httpd mi ide ... stiahol som ten subor wewimo.wisp ale neviem co dalej ...
neviem ako sa spustaju cgi-scripty ...

dam ho do cgi-bin, ale pod akym nazvom ???
prava dam napr. 755 ulozim dam restart,
a ako ho zavolam ...

Old Post 16.09.2003 v 13:27
oron je offline   Click Here to See the Profile for oron   Find more posts by oron   Click here to Send oron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

WeWiMo.WISP Příspěvek č. 266 

Old Post 16.09.2003 v 16:22
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oron
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 267 

Naposledy upravil oron 16.09.2003 v 18:00

Old Post 16.09.2003 v 17:49
oron je offline   Click Here to See the Profile for oron   Find more posts by oron   Click here to Send oron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Příspěvek č. 268 

Old Post 17.09.2003 v 15:25
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: WeWiMo.WISP Příspěvek č. 269 

Old Post 17.09.2003 v 15:29
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

ifconfig Příspěvek č. 270 

Old Post 19.09.2003 v 07:24
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

dhcp klient Příspěvek č. 271 

heeej lidicky potrebuju nutne pomoct prosiim musim donutit nejakou sitovku ve wispu aby akceptovala pridelenou IP od DHCP co bezi na linuchu v jinem stroji..bohuzel do tohoto stroje se nelze dostat je zamknuty....nevite jak to udelat ? popr. krok za krokem co kde stahnout a nastavit ?....diky moc....

tedka sem ve stavu kdy to akorat napise (pri bootvani) pri zjistovani IP ze OPERATION FAILED.... ..
diky

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 19.09.2003 v 18:11
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 272 

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 19.09.2003 v 21:39
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 11121314151617181920212223 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz