CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - směr Budějovická a Kačerov (AP Arnarfjall)
« 16171819202122232425262728 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

!! Nahradni internet Příspěvek č. 337 

< DELETED >

Naposledy upravil Digletton 09.10.2003 v 16:08

Old Post 09.10.2003 v 13:28
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

!!!! VIRUS !!!!! Příspěvek č. 338 

Old Post 09.10.2003 v 13:58
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Old Post 09.10.2003 15:52
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 339 
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

! Příspěvek č. 340 

Naposledy upravil Digletton 09.10.2003 v 16:14

Old Post 09.10.2003 v 16:08
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

UZ JE PRYYYC !!! Příspěvek č. 341 

Old Post 09.10.2003 v 16:14
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Old Post 09.10.2003 17:42
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 342 
Stay d
Old Post 09.10.2003 18:57
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 343 
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

UZ jsem opravil AP !!!!!!! Příspěvek č. 344 

Tak jsem dneska opravil nase AP. Problem byl v tom, ze se pokazil bootsector na disku a nechtelo to vubec bootovat. Tak jsem pripojil CDromku, nabootoval z CD a preinstaloval bootloader GRUB. Ale proc se to pokazilo to nevim. A ted jsem AP zase odvezl na svoje misto a uz zase nas milacek na kterem jsme tak zavisli funguje !!!!

Akce kulovy blesk se opet zdarila !!!

Ahoj Koblizek

__________________

Koblizek

Old Post 09.10.2003 v 21:08
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: UZ jsem opravil AP !!!!!!! Příspěvek č. 345 

Gratuluju, ses sikulka zitra se zastavim pro ten monitor. Skoda ze jsem ti s tim nemohl pomoct, uklizel jsem ve sklepe a telefon vyzvanel nahore... Co nadelame. Jinak toho vira podle vseho nemam, jsem za fw, mam tu antivira, v registrech nic a soubor samotnej taky nikde, tak nevim...

P.

__________________

Lidstvo se zmítá v nejistotě... jen my alkoholici víme po čem blbnem

Naposledy upravil medlis 09.10.2003 v 21:42

Old Post 09.10.2003 v 21:15
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

Re: Re: UZ jsem opravil AP !!!!!!! Příspěvek č. 346 

__________________

Koblizek

Old Post 09.10.2003 v 21:27
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Aktualne Příspěvek č. 347 

Takze AP zase bezi diky Koblizkovi. Pricina poskozeni bootsektoru je stale neznama.

Jinak jsem osobne dosel k zaveru, ze FTP neni potreba, nebot ho ve vsem nahradi bezpecnejsi kombinace SSH/SFTP a HTTP. Vsichni uzivatele maji moznost mit v domovskem adresari verejne pristupny adresar "public_html". Jsou zde povoleny indexy, ale je (zatim) zakazan pristup mimo domenu Arnarfjall. Takze si tam muzete kdokoliv cokoliv vystavit - pokud by toho ale melo byt vic nez (dejme tomu) 10MB, tak se predem ozvete, at si nezaplnime disk (quotu zatim nebylo treba pouzivat a snad nebude)!

Pokud ma nekdo jiny nazor a nejaky duvod, proc potrebuje zrovna FTP, at da, prosim, vedet!

Wanthalf

Old Post 09.10.2003 v 21:28
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: Aktualne Příspěvek č. 348 

Koukam ze se v tom muzes stourat na dalku, mohl bys prosim zajistit FTP do internetu, pokud to jde? Pripojit se lze ale vzdycky se to zastavi na LISTu. a dal uz nic... S tim public atd. to moc nechapu, ale snad to ani neni nutny chapat

__________________

Lidstvo se zmítá v nejistotě... jen my alkoholici víme po čem blbnem

Old Post 09.10.2003 v 21:42
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblizek
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 28

Re: Re: Aktualne Příspěvek č. 349 

__________________

Koblizek

Old Post 09.10.2003 v 22:15
Koblizek je offline   Click Here to See the Profile for Koblizek   Find more posts by Koblizek   Click here to Send Koblizek a Private Message   Click Here to Email Koblizek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 350 

No jistě pasivní mod je samozřejmostí, ale medlis asi chtěl přístup na ftpko z venčí až do domu, ne ?

__________________

Old Post 09.10.2003 v 22:20
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

Yoyoyoyo Příspěvek č. 351 

supr je ze us ap funguje.. taky jsem zjistil ze ty vase ipcky mohli bejt jenom odezvy.. no uvidime. kazdopadne jestli mate AVGcka tak se nedivte ze vam nic nenajde.. protoze je to ..........

Old Post 10.10.2003 v 05:21
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlis
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 117

Re: Příspěvek č. 352 

Slava v pasivnim modu to jde - to me nenapadlo dik

__________________

Lidstvo se zmítá v nejistotě... jen my alkoholici víme po čem blbnem

Old Post 10.10.2003 v 09:10
medlis je offline   Click Here to See the Profile for medlis   Find more posts by medlis   Click here to Send medlis a Private Message   Click Here to Email medlis   Visit medlis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 16171819202122232425262728 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz