CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Antena k pujceni + nabídky na změření signálu
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
atnarf
Newbie

Registrován: 20.02.2003
Příspěvků: 3

prosba Příspěvek č. 17 

ahoj, hledam nekoho, kdo by mi byl ochoten a schopen zmerit signal. Bydlim v P4- Nuslích. Veskere vydaje samozrejme uhradim

Old Post 07.10.2004 v 14:00
atnarf je offline   Click Here to See the Profile for atnarf   Find more posts by atnarf   Click here to Send atnarf a Private Message   Click Here to Email atnarf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Pigtail Příspěvek č. 18 

Naposledy upravil Misla 16.12.2004 v 21:20

Old Post 04.12.2004 v 17:07
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavlicek
Newbie

Registrován: 09.11.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 19 

cau hledam dobrovolnika, ktery by mi byl ochoten zmerit signal. antenu mam (uni-18)
pha 4 stary sporilov
predem diky za pomoc

Old Post 18.02.2005 v 11:37
pavlicek je offline   Click Here to See the Profile for pavlicek   Find more posts by pavlicek   Click here to Send pavlicek a Private Message   Click Here to Email pavlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stas
Newbie

Registrován: 08.04.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 20 

Zdravim

Hledam nekoho, kdo by byl ochoten zmerit signal pod Nuselskym mostem (ul. Jaromirova) z nasledujicich AP:

* zde,
* Quercus - Lumirova,
* Sarajevo,
* dj-bobr-AP,

pripadne pak pomoct s montazi anteny atd.

Nevim, jestli na ty AP-cka vidim, jeste jsem nebyl na strese, zatim nemam antenu ani kartu.

Odmenou za namahu urcite nebude jen Dobry Pocit ))

Predem vsem dekuju

s.

Old Post 20.05.2005 v 09:33
stas je offline   Click Here to See the Profile for stas   Find more posts by stas   Click here to Send stas a Private Message   Click Here to Email stas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: prosba Příspěvek č. 21 

mohu zmerit signal v Praze a okoli v dosahu MHD, piste na daniel_m(at)post.cz
(prosim uvadejte v predmetu "mereni signalu"..)

__________________

Old Post 14.07.2005 v 19:52
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencour
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 33

měření signálu Příspěvek č. 22 

Pokud ještě platí ta nabídka na měření signálu, za jakých podmínek proběhne = co budeš chtít?
Máme takovu "nepěknou" situaci, nejsme si jisti, zda nás někdo ruší nebo ne. Tj. zda je chyba v Apéčku, kabelu, mezi oběma APíčkama nebo u providera.

P.S. když za naši anténu dáme plech, bude filtrovat = odrušovat signál jdoucí z okolí? Mám pocit, že spíš to uděláme naší wifině "těžký", bude mít chaos v odrazech, ne?

Old Post 25.12.2005 v 11:49
vencour je offline   Click Here to See the Profile for vencour   Find more posts by vencour   Click here to Send vencour a Private Message   Click Here to Email vencour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Question Půjčil by někdo sí?ovku na vyzkoušení? Příspěvek č. 23 

__________________

Never say never!

Old Post 01.02.2006 v 19:29
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Půjčil by někdo sí?ovku na vyzkoušení? Příspěvek č. 24 

__________________

Old Post 01.02.2006 v 21:29
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Jiný FW jsem nezkoušel... Příspěvek č. 25 

...ale zavirovaný to snad nemám (Avast a Lavasoft AdAdware nic nenašel)
a navíc Linux se zakousne už při načítání první stránky :(
Zkusím tam teda nacpat FW z tohohle webu;snad se s tou kartou ještě potom domluvím
Dám vědět, jinak dík za nabídku,doufám že nejsi moc zdaleka, já Vinohrady.

__________________

Never say never!

Old Post 02.02.2006 v 06:47
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Angry Jiný FW... Příspěvek č. 26 

...nepomohl
Zkoušel jsem 1.4.9 a 1.5.6 a v W-XP i Linuxu (Slax 5.0.5) pokaždý kolaps.Jediný posun k lepšímu byl v Linuxu, kde prohlížeč vydržel asi 10min
Ovladač v XP je ver.1.7.1d
Zatím mi nenapadá nic dalšího :(
Ještě jsem myslel na antivirus (Avast) ale tuhne i Linux...
Bez SP2 a v W2k šlape bez problémů.

__________________

Never say never!

Old Post 02.02.2006 v 16:24
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Jiný FW... Příspěvek č. 27 

__________________

Old Post 02.02.2006 v 23:49
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Cool To bych .... Příspěvek č. 28 

__________________

Never say never!

Old Post 03.02.2006 v 05:34
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kefalin
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 1

Zamereni v Hostivari Příspěvek č. 29 

Ahoj vsichni! Potreboval bych nekoho, kdo mi pomuze se zamerenim a pripadnou instalaci anteny v Hostivari na Marataku. Budu ted 14 dni pryc, ale pak uz bych to chtel konecne splachnout, bojuju s tim uz nekolik tydnu (teda kdyz jsem doma) diky

ICQ:123191159

Old Post 04.02.2006 v 20:02
kefalin je offline   Click Here to See the Profile for kefalin   Find more posts by kefalin   Click here to Send kefalin a Private Message   Click Here to Email kefalin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz