CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Chyba či vlastnost aneb kam mi zmizely moje PM?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Question Chyba či vlastnost aneb kam mi zmizely moje PM? Příspěvek č. 1 

Po přihlášení do fóra se mi objeví celkový počet PM zpráv vlevo nahoře, který je roven či přesahuje 652 kusů a sahá až do doby říjen 2002.

Přičemž když jsem v PM sekci a dám načíst všechny příchozí popřípadě i odchozí příspěvky od začátku tak nejstarší příchozí i odchozí PM je data:
20.03.2005
18:29

Na tomto fóru jsem od 4.10.2002.

Kam zmizely moje PM?
Jsou tam důležité PM k archivaci, jsem krom SM i mapper.
Ptal jsem se na to už i Libora zde na fóru a ten má nejstarší příchozí příspěvek v dubnu 2005 a je registrovaný někdy v roce 2002 rovněž.

__________________

Naposledy upravil Stay d 08.12.2007 v 01:27

Old Post 08.12.2007 v 01:24
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Hm, to bude asi nejaka chyba... zajimavy ze si toho nikdo nikdy predtim nevsim a nereportoval, musi to tak byt odjakziva
V databazi PM evidentne jsou ulozene, sam jich tam mam 329 a je fakt, ze take nemuzu najit a pres web se dostat k te, ve ktere mi bylo oznameno prebarveni meho prvniho node na active, prestoze v sql selectu ji normalne vidim.
Zkusim nejak zjistit co s tim presne je...

Old Post 08.12.2007 v 06:52
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

Old Post 08.12.2007 v 10:29
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

Jo díky to bylo ono, jen teda nevěděl jsem ze thready mají souvislost s PM. Díky.

__________________

Old Post 09.12.2007 v 11:45
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Old Post 09.12.2007 v 14:11
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz