CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > 5GHz anténa pro vestavbu do NTB
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

5GHz anténa pro vestavbu do NTB Příspěvek č. 1 

Scháním anténku vhodnou pro vestavbu do NTB (nejlépe asi mikropásková - vyleptaný motiv na DPS). Zkusil jsem koupit "2dbi dvoupásmovou anténku" od i4wifi ale výsledky vcelku žalostné. Koupil jsem 2ks, jednu jsem umístnil "vertikál" druhou "horizontál" ale už po cca 30 metrech signál žalostný. Případně napište zkušenosti s vestavbou do postaršího NTB.

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 08.01.2008 v 01:22
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom712
Junior Member

Registrován: 07.09.2005
Příspěvků: 192

Re: 5GHz anténa pro vestavbu do NTB Příspěvek č. 2 

Old Post 08.01.2008 v 10:29
tom712 je offline   Click Here to See the Profile for tom712   Find more posts by tom712   Click here to Send tom712 a Private Message     Visit tom712's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz