CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > 5GHz > TDMA od Ubiquiti.
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 17 

to berta001 - bacha na to, treba bullet umi jen Nko .. s Ackem nepocitej ... nicmene ano na UBNT se vyplati stavet .. daleko lepsi jak ten shit RB.

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 19.09.2009 v 19:06
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 18 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 19.09.2009 v 19:58
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 19 

Old Post 19.09.2009 v 20:01
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Příspěvek č. 20 

Old Post 19.09.2009 v 20:42
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 21 

Ahoj,
co jsem si tu přečetl a něco pochytil od i4 či lidmi co to maji v testu tak....chvilku počkám (stejně je to vesměs vyprodané) a pak se rozhodne co dál na základě ostatních zkušeností a vlastního testu.Nicméně je to zajímavé zdá se jak na páteře tak pro koncáky.Věřím že ovladače pokud mají nějaké mušky ještě dopilují stejně jako tomu bývá u novinek jinde.


PS: Offtopic: A 2.4GHz skutečně už neřeším přes rok(rozuměj nové instalace)...,spíš si nadávám jak nejsme stejně pozadu.

Old Post 20.09.2009 v 17:47
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmije
Junior Member

Registrován: 05.11.2005
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 22 

Old Post 21.09.2009 v 09:51
Zmije je offline   Click Here to See the Profile for Zmije   Find more posts by Zmije   Click here to Send Zmije a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 23 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 21.09.2009 v 10:02
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POWERuser
Member

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 300

Příspěvek č. 24 

V nastavení bulletaM5 je jen N(takže spíš myslel toto)...co se týče spojů na bulletech, tak jsem to zkoušel na 3km ve středně zarušeným prostředí a bohužel mikrotik stále na nstreme konfiguraci s CM9 kartami udělá víc. Tam kde bullet přenese 28-32Mbit přenese Mikrotik 38-40Mbit, když přepnete bulleta do 40MHz tak mi přenese jen 39Mbit(ale stabilně), Mikrotik v turbu mezi 50-60Mbit. Navíc se opravdu kouše LAN port, takže na spoje je nyní stále lepší Mikrotik.

__________________

O2 and ADSL SuX, Wi-Fi RuleZ ;-)

Old Post 21.09.2009 v 10:32
POWERuser je offline   Click Here to See the Profile for POWERuser   Find more posts by POWERuser   Click here to Send POWERuser a Private Message   Click Here to Email POWERuser     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VAS
Junior Member

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 25 

Vyjádření UBNT je:
We do not officially support 802.11a/b/g mode with M series products yet. Under certain conditions, they might work OK, but we cannot guarantee anything right now.

Mě osobně funguje v "A" bez problému, musí být nastaveno 20MHz.

Old Post 21.09.2009 v 11:02
VAS je offline   Click Here to See the Profile for VAS   Find more posts by VAS   Click here to Send VAS a Private Message   Click Here to Email VAS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POWERuser
Member

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 300

Příspěvek č. 26 

__________________

O2 and ADSL SuX, Wi-Fi RuleZ ;-)

Old Post 21.09.2009 v 12:21
POWERuser je offline   Click Here to See the Profile for POWERuser   Find more posts by POWERuser   Click here to Send POWERuser a Private Message   Click Here to Email POWERuser     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 27 

to POWERuser - kousani ETH resi fw 5.0.2 jinak nevim co kdo cekal, ale ja cekal pres 30mega .. a to to jede, takze spokojenost. Nejake vyhonene testy na RB me vubec neberou ... je pekne jak to uzivatele RB tvrdi, ale z mych zkusenosti je to priserne a vic jak 4mega jsem z bridge na RB433AH nedostal ...proste udes ... nahradil jsem to wispama a jelo to aspon 17 - 18 mega ... stejne anteny, stejne koaxy .. takze chyba byla v RB.

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 21.09.2009 v 15:25
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Příspěvek č. 28 

Naposledy upravil petr_bear 21.09.2009 v 15:58

Old Post 21.09.2009 v 15:53
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 29 

hm .. by mne docela zajimala ta konfigurace .. asi by ses nepodelil o export ? ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 21.09.2009 v 16:00
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Příspěvek č. 30 

Old Post 21.09.2009 v 16:07
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 31 

to PetrLa - uprimne .. za rok a pul provozovani wispu, jsem nebyl JEDINKRAT na servisu .... ale co jelo v RB vzdy, kdyz ten zmetkostroj posel vymenil jsem jej za wispa .... takze s tim pobihanim bych byl opatrny :(

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 21.09.2009 v 16:12
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Příspěvek č. 32 

a já mám přesně opačnou zkušenost....takže jsou dvě možnosti
a) je to rukama...tvoje nemají rády RB a moje "škatulky"
b) je to poněkud nešťastným nákupem HW, kdy tobě se kazí RB a mě "škatulky"

....a taky upřímně...snažil jsem se o totéž co tu předvádíš ty....hážeš tu špínu na RB a přitom hromada uživatelů si to nemůže vynachválit. Zrovna tak jak si jiná hromada uživatelů nemůže vynachválit "škatulky".

Takže co je lepší? ....má tato žabomyší válka smysl? Nemá. Takže pokud ti něco odešlo nebo umřelo, tak napiš odešlo mi to nebo umřelo a ať si každý udělá obrázek sám. Pokud se ti něco líbí, tak to pochval. Nestačilo by to takto? Připomíná mi to válku win vs. linux.

Old Post 21.09.2009 v 16:34
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz