CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Node Monitor > Volná diskuze
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Lokální koordinace Příspěvek č. 33 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 22.08.2003 v 09:07
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moti
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 57

Re: Lokální koordinace Příspěvek č. 34 

Naposledy upravil moti 22.08.2003 v 15:25

Old Post 22.08.2003 v 13:11
moti je offline   Click Here to See the Profile for moti   Find more posts by moti   Click here to Send moti a Private Message   Click Here to Email moti     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Lokální koordinace Příspěvek č. 35 

Old Post 22.08.2003 v 20:17
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Lokální koordinace Příspěvek č. 36 

Old Post 22.08.2003 v 20:21
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

Status nodu Příspěvek č. 37 

Jak jej změnim z modrého na zelený a pod...

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 22.08.2003 v 22:06
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

blby dotaz ... Příspěvek č. 38 

__________________

Old Post 22.08.2003 v 23:10
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 39 

super, tak na tohle jsem cekal jak na smilovani bozi.
bohuzel nevim jestli nekdy moje nody budou zelene, nebo bile (spise bile), protoze se ve valne vetsine jedna o full ap node postavene navic na hardwarovych apckach :(
bude se toto nejak resit nebo ne?

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 23.08.2003 v 00:27
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: blby dotaz ... Příspěvek č. 40 

__________________

Old Post 23.08.2003 v 01:17
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 41 

ještě jeden postřeh:
nebyla by tu možnost, pro ty neš?astníky co nejsou v praze, nějakým způsobem umožnit zadávání souřadnic svého apčka? já jsem ve zlíně, a když jsem node zadával tak jsem to dělal bez podkladu a neviděl jsem kam se zrovna trefuju (pokud pomineme nadpis) a navíc tu mám dvě apčka, a po zadání jsem zjistil že jsem dal od sebe 106 metrů, ve skutečnosti jsou od sebe daleko 1700 metrů. mám i podklad pro zlín (nikoliv jeho okolí na tom se pracuje). takže jestli je možné získat nějaké podrobnější informace aj o tom jak by měl vypadat formát dat. a hlavně informace o používaném souřadnicovém systému tady v mapě a nějaké stručné vysvětlení jakým způsobem tyto souřadnice interpretovat ke skutečné poloze.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 23.08.2003 v 01:29
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valoun
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 31

Re: Nová verze mapového systému Příspěvek č. 42 

__________________

Ondrej Valek

Old Post 23.08.2003 v 03:41
valoun je offline   Click Here to See the Profile for valoun   Find more posts by valoun   Click here to Send valoun a Private Message   Click Here to Email valoun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

souradnice Příspěvek č. 43 

MOC bych se primlouval za moznost zadavani souradnic rucne. za danych okolnosti je pridavani AP zalezitosti VELMI hrubeho odhadu, ortofotomapa je super vec, ale asi bych dal prednost klasicke mape vzhledem k rozliseni te stavajici...

Old Post 24.08.2003 v 20:05
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Old Post 24.08.2003 20:59
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 44 
n.e.o.c.z
Old Post 24.08.2003 21:19
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 45 
Plnt
Old Post 24.08.2003 21:21
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 46 
jantar.czHQ
Old Post 24.08.2003 22:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 47 
n.e.o.c.z
Old Post 24.08.2003 23:51
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 48 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz