Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Dobré ráno,
abych ukončil flame ohledně cloudu 10.41.0.0 za prvé rád bych upozornil na jeden nedostatek v mapě nejde k příslušnému AP zadat jeho rozsah ID OSPF.
Cloud jsme si skutečně dle velikosti jak bylo řečeno jinde rozdělili na polovic HMNet 10.41.0.0 -127 a já, pwnet a hopofree na 10.41.0.128 -255. HMNet nic nezastírá a nechtěli jsme brát další C když víme že, 255 AP nepostavíme.
To že, máme určitý Bordel nezastírám je toho hodně co řeším a jsme na to víceméně 3 - 4 lidi. Nicméně jak padlo ve více příspěvcích beru toto jako určité varování "speskoval" jsem všechny za bordel takže minimálně celý kabelnet a hopofree je dostupný PWNet část a na zbytku zapracujeme aby případné naty zmizely.
Co se týká HMNet předseda Gookin je jeden z mála který má skutečně o CZFree zájem stejně jako já bohužel spoj HMNetu a jižák je nefunkční díky neroutování na Jižáku a spoj Danny jsme udělal dle požadavku Dannyho ten mne ale, mezitím sundal na Styxovi anténu i když tvrdil že, stačí napsat spojovačka a nastavit BGP otázka je přes co by to jelo to jsem nepochopil.
Na spoji HMNet kabelnet zamakám mám nyní před podpisem smlouvu na jednu střechu která vyřeší zkvalitnění spoje HMNet Kabelnet.
Dále předpokládám pokud u sebe doma udělám routr v rozsahu 10.41.0.0 spojený s kabelnetem a spol. propojený přes komín Malešické spalovny, tak Síma snad mne propojí do Jablonky.
Dále je zde snaha o propojení do dalších dvou nebo i tří cloudů v našem okolí makám na tom jak umožnují finance a fakt se snažím Co mne finance a síly stačí.
Díky za pochopení K.

__________________

Old Post 11.03.2008 v 01:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]