Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Danny prosímtě evidentně nečteš co píšu v příspěvku mohl by jsi laskavě nesplitat vyjádření které není za kabelneta ale, za 10.41.0.0. Děkuji

No pokud jsem dobře pochopil z tohoto fora příčinu k řešení "ukázkově" na 10.41.0.0 zavdali některé problémy v tomto segmentu sítě které jak jsem přislíbil opravíme a napravíme.

Přistupuji k tomu jako k obecně zde většinovému názoru upozorni, varuj, trestej. Tedy upozorneni jsme byli a budeme napravovat. Mohu přislíbit že, osobně to budu kontrolovat můj segment sítě 10.41.0.131 - 160 je nyní ok. Na zbytku zapracujeme.

Belgarat má pravdu že, se to netýká mne osobně jako kabelneta ale, cloudu 10.41.0.0 tak bych byl opravdu rád aby zde zůstalo moje vyjádření k tomu proč jsme se stali exmplárním případem. Nechci tu přepostovávat nebo vytvořit Flame byl bych jen rád aby tu bylo vyjádření minimálně mne za, půlku 10.41.0.0 a to v tom znění že, minimálně mojí snahou a sítí na mne připojených je být v CZFree a mít i fyzické rádiové tedy nejen VPN propoje dále do CZFree a sousedních cloudů. To že, nám to někde nejde ok ale, popravdě zkusme si projít okolní cloudy a také narazíme na podobné problémy.
Je to o diskuzi aby bud bylo neco akceptováno nebo spíše tolerováno nebo prostě si někteří z nás budou muset udělat co největší pořádek.
já osobně radši udělám co největší pořádek.

Prosím nesplitat děkuji za ponechání prostoru k vyjádření. K.

__________________

Old Post 11.03.2008 v 12:28
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]