CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > WRAP Boards WPC KIT (vcetne PoE a miniPCI Atheros ABG)
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fusion
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 49 

Článek jsem si přečetl. Je to zajímavé pojednání, ale odpověď na moji otázku jsem nenašel. Nedávno jsem otázku, zda WRAP s Atherosem bude vyhovovat nové GL dostal odpověď, že prodávají pouze součástku a je na mě, jak ji budu používat. Ale přímou dopověď "ANO" jsem neslyšel. Jde mi o to, že v mé oblasti mám pro služby připojení k Internetu konkurenci, která se chová dosti zvláštně a nechtěl bych být popotahován.

Old Post 26.11.2004 v 15:09
fusion je offline   Click Here to See the Profile for fusion   Find more posts by fusion   Click here to Send fusion a Private Message   Click Here to Email fusion   Visit fusion's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 50 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.11.2004 v 23:37
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: Atheros Channel Set Utility Příspěvek č. 51 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.11.2004 v 23:42
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fusion
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 52 

Cetl jsem to ve specifikacich na strankach atherosu, ze cip podporuje draft 802.11h. Pokud by zarizeni vyhovovalo po upgradu firmware nove GL, neni co resit. Pokud tedy jeste pani urednici nevymysli neco navic, jak byva v cechach zvykem. Jeste bych se chtel zeptat, jaka rychlost se da dosahnout v pasmu 5.470-5.725 na cca 800m, 1km, 2km. A kolik ve stavajicim pasmu 5.8, pokud tedy pracovni frekvence nejde zmenit..

Old Post 26.11.2004 v 23:43
fusion je offline   Click Here to See the Profile for fusion   Find more posts by fusion   Click here to Send fusion a Private Message   Click Here to Email fusion   Visit fusion's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Nova hw verze oblibenych WRAP-ted 128MB RAM! Příspěvek č. 53 

Od min.tydne jsou k dispozici nove revize WRAP boardu 2eth./2miniPCI se 128MB RAM. Doufam, ze tato zmena udela radost

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.11.2004 v 23:45
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 54 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.11.2004 v 23:57
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

new version Příspěvek č. 55 

Old Post 08.04.2005 v 07:25
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Atheros (GPL licence) Příspěvek č. 56 

__________________

i4 support personnel

Old Post 18.04.2005 v 13:58
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz