CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Proměření signálu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Leeon
Newbie

Registrován: 31.08.2004
Příspěvků: 6

Exclamation Proměření signálu Příspěvek č. 1 

Ahoj. Našla by se nějaká ochotná duše, která by třebas za metr piv byla ochotna proměřit signál v mém bydlišti a poradit s koupí Wi-Fi zařízení?
Jednalo by se o měření na ulici Zborovská (vedle hot. domu Jindřich).
Opravdu by mi to moc pomohlo. Ď

Old Post 03.09.2004 v 18:02
Leeon je offline   Click Here to See the Profile for Leeon   Find more posts by Leeon   Click here to Send Leeon a Private Message   Click Here to Email Leeon   Visit Leeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 2 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 03.09.2004 v 19:18
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Jak kontaktovat "nalezené" AP: Příspěvek č. 3 

Nazdárek, mám takový problém - chytil jsem v Muglinově na PCI kartu (krátkou anténku, když jsem PC dal za okno :-) dvě APčka, ale nevím, co to je zač:

1. SLEZKA_AP (opravdu bez 'S') nekódovaně
2. 10.195.154.1 WEP, kanál 3

obě se chytají super, kvalita signálu vynikající, ale:

Nevíte někdo, co je to ta SLEZKA_AP ? Pokud jde o to druhé, ta I adresa mi připadá jako z CZfree (?)

SLEZKA_AP není kódovaná, tak jsem se na ni připojil, ale co z toho ? Byl jsem sice připojený, ale nikam jsem se nedostal, ani jsem nezjistil, jaké jiné počítače jsou připojené.

Prostě přiznávám, že jsem amatér, tak mi poraďte, jestli můžu něco udělat - mým cílem je se kamkoliv připojit, nejlépe do CZFree :-)

__________________

Richard

Old Post 08.09.2004 v 07:25
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.radegast
Junior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 170

pripojeni Příspěvek č. 4 

Zkus se spojit se Salladinem, podle mapy je ochotny zprovoznit AP na firme nekde u Bohuminske ulice. Mrkni se na czfree.vsb.cz/map - tam na nej najdes i kontakt.

__________________

http://www.poruba.net
ICQ# 78348625

Old Post 08.09.2004 v 22:01
petr.radegast je offline   Click Here to See the Profile for petr.radegast   Find more posts by petr.radegast   Click here to Send petr.radegast a Private Message   Click Here to Email petr.radegast   Visit petr.radegast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 5 

No jo, ale Salladin se nepřipojí do CZFREE. O internet mi nejde, v případě potřeby se chytnu na EUROTEL, který je o dvě ulice dál ...
Opravdu nemáte nikdo tušení, co je to ta SLEZKA_AP a jak by se dala zaměřit ?

__________________

Richard

Old Post 09.09.2004 v 07:38
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 6 

Nikdo netusi. Aby nekdo zjistil, co to je zac, musel by si tu sit trochu otukat.

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 09.09.2004 v 10:10
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 7 

No právě, o?ukat. Ale má někdo nějaké o?ukávací nástroje ? není mi vůbec jasné, co bych měl udělat ?

Mám si naprogramovat TCP klienta, který projede všech 65k portů a zkusí navázat spojení ? Ale stejně neznám HOSTa, takže opravdu nevím, jak začít ...

__________________

Richard

Old Post 09.09.2004 v 10:16
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 8 

napr NMAPEM a ETHEREALEM odchytit par paketu ty analzyovat a dal si a a dalsi a .....

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 09.09.2004 v 15:27
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 9 

Jo, jo, už stahuju nějaký soft. Ale dnes po cestě do práce jsem zvolil méně obvyklou trasu a zahlídl jsem na jednom baráku sektorovky. Myslím, že by to mohla být ta SLEZKA_AP.

Už vidím, jak na mně lidi budou koukat, až na ně zazvoním a budu se ptát, na jakou wifi sí? jsou připojení :-))

Jinak lukasw ze zesilovace.cz slibuje, že bude APčko. Akorát jsem z něj nevyrazil, kam se připojí. Ale prý na CZFree (asi IKK ?)

__________________

Richard

Old Post 10.09.2004 v 07:02
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 10 

Takže po delší době průzkumů musím říct, že je jednodušší se prostě do sítě připojit bez vědomí majitele, než ho kontaktovat. Ale nakonec se podařil i ten kontakt. Až na to, že to není CZFree ...

__________________

Richard

Old Post 27.09.2004 v 09:30
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz