CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > SMA-rev a svod...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 1 

Vzhledem k tomu,ze v i4.cz na me nezbyl hotovy pigtail tak jsem si ho musel udelat.Konektor jsem si koupil u i4.cz.No a problem:po uspesnem dokonceni jsem propipal vodice jestli se nedotykaji-vse bylo v poradku ale kdyz jsem promeril merakem rev.SMAcko tak mi to hodilo 180Kohmu!Nikde jsem nenasel ke konektoru dokumentaci a proto se ptam jestli vam to ukazuje nejakou podobnou hodnotu.(Samozrejme ze konektor musi mit nejaky odpor jenze ja mam ten bez pozlaceni-to je ten ktery neni na tom peknym obrazku jak ukazujou na CzFree.net.Dik za komentare pripadne rady

Old Post 28.10.2002 v 15:13
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Wink help Příspěvek č. 2 

nejspíš tam máš studeňák mezi kabelem a konektorem. zkoušleli jsme to z darkartem proměřovat a odpor je normálně velmi blízkej nule.

Old Post 29.10.2002 v 12:16
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra_cdj
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 37

SMA Příspěvek č. 3 

180 ohmu je blbost, musi vodit jen spicka stred kabelu a stineni plast konektoru.. asi ti tam nekde zustal vlas z opletni...

Old Post 29.10.2002 v 12:32
ondra_cdj je offline   Click Here to See the Profile for ondra_cdj   Find more posts by ondra_cdj   Click here to Send ondra_cdj a Private Message   Click Here to Email ondra_cdj   Visit ondra_cdj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 4 

No,kdybych tam mel dratek ze stineni,tak bych to propipavanim zjistil-negativni.Nebyloto 180ohmu a kiloohmu. BTW:na Nmale krimp. jsem nameril 1.5Mohmu...

Old Post 29.10.2002 v 20:03
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 5 

Abych upresnil mereni odporu:stineni-zem na meraku,stred-akt. na meraku(a to na jednom konektoru-ne tedy stineni na N a stineni na SMA....).Teoreticky by mel mit nejaky odpor kdyz ma nejaky utlum..

Old Post 29.10.2002 v 20:36
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Wink dokumentace:) Příspěvek č. 6 

panove ceka me jeste viroba 3 pigteilu takze se pokusim nějak to zdokumentovat a nafotit i s popiskama budu pak doufat ze to nekomu pomuze...

Old Post 30.10.2002 v 18:26
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 7 

cred:utlum a odpor neni úpně totéž. navíc ten kus drátu odpor rozhodně budemít ale ten bude tak malej za ho pomalu ani nezmeříš.

Old Post 04.11.2002 v 19:27
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 8 

darkart: už aby to bylo(jak ty fotky tak ty pigteily) ;-)). a hlavně už aby ty pigteily byli u mě doma. :-)

Old Post 04.11.2002 v 19:29
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 9 

Jde tedy o chybu mereni?Jak rikam:propipavanim jsem zkrat nezjistil....Mam ten pigtail pouzit?dik

Old Post 04.11.2002 v 20:02
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 10 

Dark_Art: predpony ti z CJ nic nerikaj ???

Old Post 04.11.2002 v 21:42
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peyrak
Newbie

Registrován: 19.08.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 11 

klasika je proste vybrakovat tu malou antenku co davaj ke karte a napajet na to natvrdo hb100 nebo jak se ten centimetrovej koax menuje beha mi to v poho .... a je to za hubicku

Old Post 05.11.2002 v 14:27
peyrak je offline   Click Here to See the Profile for peyrak   Find more posts by peyrak   Click here to Send peyrak a Private Message   Click Here to Email peyrak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 12 

peyrak:jasně že to funguje ale nevypadá to tak profesionálně jako pigteil :-))

Old Post 05.11.2002 v 16:11
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Talking Čj Příspěvek č. 13 

Hluboká omluva za mé negramotné psaní ale ty prsty skáčou pomaleji než myslím

Old Post 05.11.2002 v 16:16
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz