CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Východní Čechy > Náchod
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Araman
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 72

Thumbs up Příspěvek č. 1 

Má někdo chu? jít do stavby sítě v Náchodě?

Old Post 29.10.2002 v 12:00
Araman je offline   Click Here to See the Profile for Araman   Find more posts by Araman   Click here to Send Araman a Private Message   Click Here to Email Araman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaRmSi
Newbie

Registrován: 13.04.2003
Příspěvků: 3

Cool Ja bych do toho sel.. Příspěvek č. 2 

Ja bych do toho sel, sice neni moc skvary, ale to je vec jina..
Jestli do toho porad chces jit, tak se ozvi,

dik DaRmSi

__________________

Old Post 13.04.2003 v 17:46
DaRmSi je offline   Click Here to See the Profile for DaRmSi   Find more posts by DaRmSi   Click here to Send DaRmSi a Private Message   Click Here to Email DaRmSi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Araman
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 72

Náchod Příspěvek č. 3 

Zdravim. odkud jsi ? Ja z Beloveský. Jinak zajem snad by mohl být. Jen jsem momentálně finančně v mínusu. Ale planovat se muže.

Old Post 14.04.2003 v 06:51
Araman je offline   Click Here to See the Profile for Araman   Find more posts by Araman   Click here to Send Araman a Private Message   Click Here to Email Araman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaRmSi
Newbie

Registrován: 13.04.2003
Příspěvků: 3

Nachod Příspěvek č. 4 

Ja jsem z Brazce.. No ted mam taky docela hluboko do kapsy, ale snad to bude brzo lepsi, v tomhle oboru (wi-fi) nejsem moc sbehlej, kolik by tak bylo potreba penez atd? Co know-how?

__________________

Old Post 14.04.2003 v 16:54
DaRmSi je offline   Click Here to See the Profile for DaRmSi   Find more posts by DaRmSi   Click here to Send DaRmSi a Private Message   Click Here to Email DaRmSi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Araman
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 72

Nachod Příspěvek č. 5 

Bohuzel prilis velka vzdalenost a bez prime viditelnosti nebo bodu kam bychom videli oba. Jinak ceny a jak na to najdes v tom to foru.

Budeme muset pockat na dalsi lidi a propojit se postupne. Finacne by to bylo az prilis nakladne, kdyby jsme se chteli propojit je my dva (zatim).
Zatim zdar.

Old Post 14.04.2003 v 17:50
Araman je offline   Click Here to See the Profile for Araman   Find more posts by Araman   Click here to Send Araman a Private Message   Click Here to Email Araman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sosak
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 6 

zdar lidi, sel bych do toho taky ... uz mam bezdrat od deltacomu ... docela to jde ... ale neni to na poradny parby!

Old Post 19.05.2003 v 13:47
sosak je offline   Click Here to See the Profile for sosak   Find more posts by sosak   Click here to Send sosak a Private Message   Click Here to Email sosak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sosak
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 7 

... premejslim o nejaky vsesmerovce ... takze by to zase bylo kousek bliz ... jsem na nerudove (u rubeny) a mam antenu na strese ... takze vidim cely dolik!

Old Post 19.05.2003 v 21:56
sosak je offline   Click Here to See the Profile for sosak   Find more posts by sosak   Click here to Send sosak a Private Message   Click Here to Email sosak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gutenfeld
Newbie

Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 3

Náchod Příspěvek č. 8 

Myslel jsem, že Konrát něco udělá a ononic. Copak ta Běloveská nepůjde?

__________________

54540767

Old Post 07.07.2003 v 22:45
gutenfeld je offline   Click Here to See the Profile for gutenfeld   Find more posts by gutenfeld   Click here to Send gutenfeld a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sosak
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 9 

clovece, nekde jsem slisel, ze se na tom dost fest maka!

Old Post 04.08.2003 v 12:12
sosak je offline   Click Here to See the Profile for sosak   Find more posts by sosak   Click here to Send sosak a Private Message   Click Here to Email sosak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacques
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 1

Exclamation Příspěvek č. 10 

Do stavby sítě bych šel hned, peníze mám stačí se mi ozvat.

Old Post 21.08.2003 v 06:16
jacques je offline   Click Here to See the Profile for jacques   Find more posts by jacques   Click here to Send jacques a Private Message   Click Here to Email jacques     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

pripojeni Příspěvek č. 11 

Cau lidi.
Zakreslete se do mapy!!! Muj node je: Nimo.VelkePorici
Zatim jsem pripojenej pres nachod.net (konrat).

Naklady na sousedskou sit: 2-6kKc za klienta (karta, kabel, antena), 2kKc na spolecny AP a pak mesicni platby za Internet. Zalezi na poctu pripojenejch lidi.

Old Post 25.08.2003 v 12:20
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja_na
Newbie

Registrován: 03.12.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 12 

Chtel bych se zeptat jestli by nekdo nechtel vybudovat pripojny bod v Nachode na Kramolne? Treba udelat nejaky most, nekde bliz do mesta kde uz wifi sit je a pak to prez to presmerovat. Jsem ochoten do toho jit. ALe nechci to delat sam. Ozvete se mi. Diky

Old Post 03.12.2003 v 11:35
paja_na je offline   Click Here to See the Profile for paja_na   Find more posts by paja_na   Click here to Send paja_na a Private Message   Click Here to Email paja_na     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Araman
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 72

Připojení Příspěvek č. 13 

V současné době se rýsuje možnost vybudování sítě v Náchodě. Jednalo by se o AP z Běloveské a AP z Kašparáku . Další lokality dle zajmu a možností. Mám někdo ještě zájem?

Old Post 03.02.2004 v 13:23
Araman je offline   Click Here to See the Profile for Araman   Find more posts by Araman   Click here to Send Araman a Private Message   Click Here to Email Araman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gutenfeld
Newbie

Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 14 

Až budete vědět podrobnosti, dejte vědět. Třeba se domluvíme.

__________________

54540767

Old Post 03.02.2004 v 13:39
gutenfeld je offline   Click Here to See the Profile for gutenfeld   Find more posts by gutenfeld   Click here to Send gutenfeld a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lwq
Member

Registrován: 05.01.2005
Příspěvků: 334

CZFREE NET v Nachode - Inet2u.org Příspěvek č. 15 

Naposledy upravil lwq 12.01.2005 v 19:49

Old Post 07.01.2005 v 22:06
lwq je offline   Click Here to See the Profile for lwq   Find more posts by lwq   Click here to Send lwq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
makhmud
Newbie

Registrován: 20.01.2005
Příspěvků: 1

Re: Připojení Příspěvek č. 16 

Old Post 20.01.2005 v 16:35
makhmud je offline   Click Here to See the Profile for makhmud   Find more posts by makhmud   Click here to Send makhmud a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz