CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > podrobnejsi info ...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
haens
Newbie

Registrován: 04.10.2004
Příspěvků: 4

podrobnejsi info ... Příspěvek č. 1 

mohli by ste mi dat prosim trochu podrobnejsi info ohledne pripojeni na vas czfree.net? hlavne teda o cenach - kolik se plati mesicne, jak rychle to jede, naklady na zrizeni, jestli je nejaky limit na data apod. bydlim v OVE, Zabrehu, Volgogradska - s vyhledem na Alexandrii a Vysky. zkousel jsem se divat na mapu na czfree.vsb.cz ale je to tam nejak preplacane, tak jsem ani nezjistil, jestli je v okoli nekdo na koho bych se kdyz tak mohl napojit.

dik, Honza

ps: o WiFi vim jen tolik, co jsem vycetl behem 30 minut na techhle strankach - takze skoro nic

Old Post 04.10.2004 v 14:49
haens je offline   Click Here to See the Profile for haens   Find more posts by haens   Click here to Send haens a Private Message   Click Here to Email haens     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 2 

doporucuju pokracovat ve cteni a pak se ptat

mozna hodne otazek odpadne

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 04.10.2004 v 14:55
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haens
Newbie

Registrován: 04.10.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 3 

ale treba o cenach a rychlosti jsem tady nenasel ani zminku...

Old Post 04.10.2004 v 14:58
haens je offline   Click Here to See the Profile for haens   Find more posts by haens   Click here to Send haens a Private Message   Click Here to Email haens     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zedd_x
Junior Member

Registrován: 28.04.2004
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 4 

Nebyl jsi pri cteni dostatecne pozorny...

Old Post 04.10.2004 v 15:50
zedd_x je offline   Click Here to See the Profile for zedd_x   Find more posts by zedd_x   Click here to Send zedd_x a Private Message   Click Here to Email zedd_x   Visit zedd_x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haens
Newbie

Registrován: 04.10.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

tak nasel jsem jen, ze vetsinou je zakladni rychlost 32kbps zdarma a rychlejsi za mirny priplatek. jak mirny je ale ten priplatek, konkr. v Ove, to jsem nikde nenasel. byl bych rad, kdyby mi nekdo zodpovedel alespon tyto dve otazky - jaka rychlost se da poridit a za kolik. dik

Old Post 04.10.2004 v 16:40
haens je offline   Click Here to See the Profile for haens   Find more posts by haens   Click here to Send haens a Private Message   Click Here to Email haens     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 6 

rychlost se da poridit takova jakou umoznuje technologie jakou jsi napojen

cena do czf zdarma


Cti dal ........... porad malo.

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 05.10.2004 v 07:00
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 7 

Problém je v tom, že nelze očekávat nějaké závazné ceníky tak jak u komerčních providerů. Vetšina bodů funguje tak, že se pořídí nějaká internetová konektivita a na tu se pak členové AP skládají. Bežný je i podíl na provozu AP (elektřina). To všechno jsou údaje natolik specifické a závisí i na počtu lidí na daném AP, že nelze obecně říct, kolik zaplatíš. Ideální je kontaktovat správce konkrétních AP v okolí a na podmínky se poptat. V okolí Volgogradské je vysílajících AP hodně. Co mě zrovna napadá jsou AP Filo, Wifitel, Freenky, MGolem03, Iceman.

Old Post 05.10.2004 v 07:08
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.radegast
Junior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 170

tajnustkari Příspěvek č. 8 

__________________

http://www.poruba.net
ICQ# 78348625

Old Post 05.10.2004 v 08:57
petr.radegast je offline   Click Here to See the Profile for petr.radegast   Find more posts by petr.radegast   Click here to Send petr.radegast a Private Message   Click Here to Email petr.radegast   Visit petr.radegast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Re: tajnustkari Příspěvek č. 9 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 05.10.2004 v 10:59
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz