CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Vidi 802.11b klienti SSID, ktere vysila 802.11g ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Kill007
Newbie

Registrován: 11.07.2004
Příspěvků: 14

Vidi 802.11b klienti SSID, ktere vysila 802.11g ? Příspěvek č. 1 

Chystam se na upgrade jednoho p2p spoje z 802.11b na g a zajima mne, jeslti soucasne Bckove ssid zmizi ze vzduchu, pokud zacnu vysilat pouze na G, resp. Gckove se stane viditelne pouze pro G klienty. Jde mi o to, aby mi nekdo ten kanal nezarusil v domeni, ze tam uz nikdo nevysila.

Old Post 08.10.2004 v 20:57
Kill007 je offline   Click Here to See the Profile for Kill007   Find more posts by Kill007   Click here to Send Kill007 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

jistě Příspěvek č. 2 

rychlejší komponenta se přizpůsobí pomalejší - to znamená, že spolu spadnou na nižší rychlost. Zkoušel jsem Dlinky 520+, jakmile byl protějšek rychlejší, šly za ním.

Old Post 09.10.2004 v 14:35
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 3 

ono to asi bude slozitejsi - u iee802.11g zarizeni se totiz da nastavit, jestli pracujou v "g only", "b only", "both" a mozna i jinym rezimu, takze rikat, ze pri pripojeni b klienta to sleze na jeho rychlost neni tak docela pravda. kdyz je to p2p spoj, tak bude pracovat pravdepodobne v g only modu. otazka znela, jestli je SSID broadcast slyset i pro 11b klienty, ja myslim, ze jo, protoze kdyz se u 11b zarizeni zakaze broadcastovani SSID, tak je taky "videt". ale muze to byt jinak.
proste nejjednodussi bude, kdyz si to vyzkousis a premeris netstumblerem/kismetem.

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 10.10.2004 v 10:46
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 4 

Silver orinocem 11Mb jsem v pohodě měřil 5420AP, který běžel na 54Mbps ...

Old Post 10.10.2004 v 18:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
APR
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 37

proc by ne? Příspěvek č. 5 

nevidim duvod proc by to nemeli videt

je to porad jenom wifi

moc tomu nerozumim ale co jsem slysel 54 neboli g si bere jen vic kanalu

odzkouseno na xi-901 videj se az to neni hezky

Old Post 11.10.2004 v 11:15
APR je offline   Click Here to See the Profile for APR   Find more posts by APR   Click here to Send APR a Private Message   Click Here to Email APR   Visit APR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: proc by ne? Příspěvek č. 6 

Old Post 11.10.2004 v 20:01
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz