CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Diskuze ke zprovozněným AP > AP j3nda
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Smile AP j3nda Příspěvek č. 1 

zdravicko,
toto by mel byt 1. prispevek k nove zrizovanemu AP j3nda
(B21, ova-vysky).
IP rozsah: 10.154.87.0/24

internet je mozny.
je mozne davat i vlastni game::servery (mam v planu dat do czfree enemy territory game server)

Naposledy upravil j3nda 28.04.2005 v 12:03

Old Post 18.10.2004 v 07:14
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 2 

No to jsem zvědavý jestli tě chytnu, mám před sebou stromy :-(
V úterý to snad proměřím......

Old Post 18.10.2004 v 08:42
Dudu je offline   Click Here to See the Profile for Dudu   Find more posts by Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Click Here to Email Dudu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 3 

zatim to zprovoznuju. pocitam, ze dneska koupim BNC kabelaz a hodim to dnes nebo zitra na strechu. jinak mam vse pripravene.
- kabelaz v baraku, APcka, anteny apod. jen mi chybi BNC (pres vikend jsem to nemohl sehnat :-(

Old Post 18.10.2004 v 15:07
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Příspěvek č. 4 

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 19.10.2004 v 10:41
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 5 

vim, ze to je thread ke zprovoznenym AP, hw mam vsechen sehnany,
tedka to postupne umistuju na strechu.

chci to tam dat co nejdriv. ale v noci lozit po strese je fakt humus :-(
behem tohoto tydne to pojede, proto jsem to tady uz napsal.

Old Post 19.10.2004 v 11:05
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budik01
Newbie

Registrován: 21.04.2004
Příspěvků: 57

Příspěvek č. 6 

honzo,honzo ty si nam nejaky netrpelivy:-))doufam ze to tam nahore brzy rozjedes..

__________________

--crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr--

Old Post 19.10.2004 v 11:42
budik01 je offline   Click Here to See the Profile for budik01   Find more posts by budik01   Click here to Send budik01 a Private Message   Click Here to Email budik01     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 7 

Nevím jak j3nda,
ale já jsem netrpělivý dost,
vlny "honím" už rok a zatím jsem
chytil velký kulový .....

Old Post 20.10.2004 v 21:07
Dudu je offline   Click Here to See the Profile for Dudu   Find more posts by Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Click Here to Email Dudu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 8 

sorac ze to tak trva. ne ze by byla montaz AP narocna nicmene,
vzdycky mi to neco blbeho narusi.
postupuju malymi krucky.
vcera jsem meril na kterem kanale bych mohl vysilat abych nikomu nelezl do zeli.
dneska by mela probehnout komplet montaz a nastaveni vsesmeru.
pripadne i p2p na freenkyho

pokud to chces dneska nejak merit, pripadne mas vice zkusenosti s wi-fi, tak budu poletovat na strese zhruba od 17:15
(driv nemuzu protoze pracuju jak dabel ;-)

Old Post 21.10.2004 v 07:45
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 9 

To ještě nebudu ani doma :-(
Já ještě pár dní vydržím .....

Old Post 21.10.2004 v 11:01
Dudu je offline   Click Here to See the Profile for Dudu   Find more posts by Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Click Here to Email Dudu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 10 

aktualne:
vse uz mam na strese. a uz vysilam vsesmerem (kanal: 10, SSID: czfree.net.vyskovice.j3nda.ap), takze me muzete chytat.
pres vikend napojim p2p smer na freenkyho (zatim: vsesmer, ale bude plnohodnotny p2p spoj) a zprovoznim routovani a ty bebechy kolem.

Naposledy upravil j3nda 28.04.2005 v 12:01

Old Post 22.10.2004 v 09:51
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freenky
Junior Member

Registrován: 01.03.2003
Příspěvků: 199

Příspěvek č. 11 

prosimte naskenuj prostor okolo sebe a rekni ktere kanaly jsou volne/obsazene at vim na ktery kanal naladit nas PtP spoj

__________________

Email: Freenky@volny.cz
Tel: 774411378 WWW.CZFO.NET

Old Post 23.10.2004 v 01:38
freenky je offline   Click Here to See the Profile for freenky   Find more posts by freenky   Click here to Send freenky a Private Message   Click Here to Email freenky   Visit freenky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

bobs' gameserver via cz3 Příspěvek č. 12 

Old Post 16.12.2004 v 22:41
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

Gentoo Linux Portage Tree Příspěvek č. 13 

zdravicko vsem.

prave jsem si zprovoznil lokalni rsync mirror pro Gentoo Linux, abych mohl sve 2 servery + 1 desktop rychleji synchronizovat.

Vsichni, kdo pouzivate Gentoo v czfree, tak muzete provadet 'emerge sync' z tohoto czfree mirroru (vzhledem k tomu, ze vsb mirroruje cely ftp.linux.cz, tak mame nyni zajisten docela rychlou aktualizaci sw).

rsync server: 10.154.87.1 (artur.fv.ova.czf)

staci upravit: /etc/make.conf
SYNC="rsync://artur.fv.ova.czf/portage"

misto hostname pouzijte radeji IP adresu (10.154.87.1), zatim nemam funkcni domenu fv.ova.czf.

zatim, j3nda.

Old Post 12.01.2005 v 21:58
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3nda
Newbie

Registrován: 15.10.2004
Příspěvků: 32

kabel Příspěvek č. 14 

Naposledy upravil j3nda 21.10.2005 v 07:13

Old Post 19.10.2005 v 16:59
j3nda je offline   Click Here to See the Profile for j3nda   Find more posts by j3nda       Visit j3nda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz