CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > FTP Tuneling pres SSH pomoci WIN 2k
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pulct
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 9

FTP Tuneling pres SSH pomoci WIN 2k Příspěvek č. 1 

Doma mi na Win2k bezi WINSSHD server, v praci WinSCP client a pripadne Tunnelier od bitvise.

WINSCP mi funguje v pohode,

Tunnelier take pro forwarding portu 80, 22 apod., vzdalena sprava WINSSHD take v pohode, ale nedari se FTP.

Tzn., ze se v pohode dostanu na czf www servery z prace, atd. Ale na FTP ne.

Pokud jsem dobre hledal na netu, tak aktivni mod FTP pouziva 2 porty, control a data (21, 20), pasiv jen 21. Ale i kdyz si udelam tunel napr. domu na portu 21, kde mi bezi take FTP server (Guildftp), pripojuji se v pasiv modu, tak prihlaseni porobehne v pohode, ale zatuhne to na stahovani obsahu adresare - Total commander "Get directory download a nic". V ramci czf mi ftp server funguje.

Tunel jsem delal stejnym zpusobem jako pro port 80 apod.:
v praci v Tunnelieru (coz je asi blbe):

Mam vytvorene SSH spojeni "IP AP:port" a dam:
Client to server forwarding:
listen interface: 0.0.0.0, port 21, dest. host IP meho serveru v CZF, port 21, v Total commanderu dam pak localhost:21

Podle toho, ze mi nejde stahnout obsah adresare, tak mi asi chybi Server to client forwarding, ale to by v pasiv modu nemelo vadit nebo ano? Aktiv mod se chova stejne.


Omlouvam se, jsem amater, ucim se kde se da.

Ja vim, linux by mi doma na serveru asi hodne pomohl, ale kdyz ja se ho bojim Sice jsem s nim trosku koketoval, prikazova radka mi take neni cizi, zacinal jsem na 486 jeste bez okynek, ale stejne.

__________________

Tom

Old Post 08.12.2004 v 09:57
pulct je offline   Click Here to See the Profile for pulct   Find more posts by pulct   Click here to Send pulct a Private Message   Click Here to Email pulct     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulct
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 9

FTP tunel pod WIN2k Příspěvek č. 2 

__________________

Tom

Old Post 08.12.2004 v 11:21
pulct je offline   Click Here to See the Profile for pulct   Find more posts by pulct   Click here to Send pulct a Private Message   Click Here to Email pulct     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: FTP tunel pod WIN2k Příspěvek č. 3 

Old Post 08.12.2004 v 16:37
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulct
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 9

Putty a VNC Příspěvek č. 4 

Muzes to trosku upresnit? Treba pres jakej port, co k tomu jeste potrebuji (vhodny server, klient pro vzdalenou plochu) atd.

Putty trosku znam, WINSCP beha pres nej, ale pres terminal vzdalena plocha? WINDOWS to WINDOWS?

__________________

Tom

Old Post 08.12.2004 v 19:26
pulct je offline   Click Here to See the Profile for pulct   Find more posts by pulct   Click here to Send pulct a Private Message   Click Here to Email pulct     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Putty a VNC Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 08.12.2004 v 20:14
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulct
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 9

VNC Příspěvek č. 6 

Diky, uz mi to chodi, s Putty i se "Secure shell client". Mam VNC 4.0. Akorat asi prejdu na serveru na WinXP, linux tam byt nemuze, protoze to slouzi i jako pracovni stanice s podminkou WIN, navic neni muj.

Ve win2k napriklad nefunguje vzdaleny restart pres terminal, alespon jsem na to neprisel.

__________________

Tom

Old Post 10.12.2004 v 07:56
pulct je offline   Click Here to See the Profile for pulct   Find more posts by pulct   Click here to Send pulct a Private Message   Click Here to Email pulct     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Re: Putty a VNC Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 10.12.2004 v 09:28
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulct
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 9

SSH pod Windows Příspěvek č. 8 

__________________

Tom

Old Post 10.12.2004 v 11:01
pulct je offline   Click Here to See the Profile for pulct   Find more posts by pulct   Click here to Send pulct a Private Message   Click Here to Email pulct     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: VNC Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 10.12.2004 v 15:38
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: SSH pod Windows Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 10.12.2004 v 15:40
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz