CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Nefunkcni DC
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xjozo
Newbie

Registrován: 06.05.2004
Příspěvků: 3

Nefunkcni DC Příspěvek č. 1 

Cau,
po nejaky dobe sem zapnul DC klienta a nedari se mi pripojit k zadnemu hubu. Predtim vse fungovalo dobre.
Nevite nekdo jak zjistit, jestil je problem u mne nebo nekde venku?

diky za jakoukoli radu

Old Post 11.12.2004 v 22:24
xjozo je offline   Click Here to See the Profile for xjozo   Find more posts by xjozo   Click here to Send xjozo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

Pingneš si na ty huby?

__________________

Old Post 12.12.2004 v 08:52
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

NAT Příspěvek č. 3 

jsi-li za natem tak tam můžou bejt zakázaný porty

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 12.12.2004 v 09:53
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 4 

nesmíš používat xp firewall. a co ping a tracert ? základní diagnostika.... a který ti vlastně nejdou ?

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 12.12.2004 v 10:26
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjozo
Newbie

Registrován: 06.05.2004
Příspěvků: 3

Uz to chodi Příspěvek č. 5 

Jak se to samo rozbilo, tak se to samo spravilo
Tzn predpokladam, ze byl problem na AP.
Jsem pripojeny pres djdodo a sem za natem.
Diky za ochotu.

Old Post 13.12.2004 v 17:21
xjozo je offline   Click Here to See the Profile for xjozo   Find more posts by xjozo   Click here to Send xjozo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjozo
Newbie

Registrován: 06.05.2004
Příspěvků: 3

help Příspěvek č. 6 

Tak uz mi dc zase nechodi.

wxp firewall mam vypnuty.
Pusteny mam syagte firewall, ale nastaveni sem nemenil.

Na ty huby nepingnu (kobylisy, letnany, hloubetin ...).
Tracert se zastavi na moji brane (10.32.1.65).

Provider mi rekl, ze zadny porty neblokuje.

diky za jakoukoli dalsi radu

Old Post 15.12.2004 v 21:37
xjozo je offline   Click Here to See the Profile for xjozo   Find more posts by xjozo   Click here to Send xjozo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 7 

LoL, tak to si holt vyrid s djdodem ze ti neroutuje do CZFree.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 16.12.2004 v 06:24
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Zásady dotazu Příspěvek č. 8 

Jo tohle je asi na nové vlákno ohledně dotazů ve foru, kam to za chvíli postnu.
Když se na něco ptám je třeba to přesně specifikovat, otázka nejde mi DC je uplně na hovno.
Napiš: Mám WIN XP pro +SP2 + kerio firewall, jsem nod ten a ten, mám ip to a to, nejde mi se připojit na dc ten a ten (IP). Připojuju se přes AP to a to. Do 15.12.2004 to šlapalo, teď už ne. V mém PC jsem nedělal žádnou změnu. Kontaktoval jsem s správce AP a ten říkal, že je vše ok.
Pak má cenu odpovídat, a máš velkou šanci, že ti někdo odpoví.
Fen

Naposledy upravil fen 16.12.2004 v 17:32

Old Post 16.12.2004 v 11:07
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz