CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Linksys WAP 11
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
smulson
Newbie

Registrován: 05.07.2005
Příspěvků: 5

Linksys WAP 11 Příspěvek č. 1 

Nazdarek lidicky,
mame takovou malou sit tvorenou 12 lidma-5 panelaku ,drive jsme jako AP pouziilly ASUSA WL500b. klienty jsme meli Ovise1120 .Vsechno slapalo docela v pohode asi 3 mesice az jednou se zacal Asus jaksi zasekavat (tuhnout-mozna) a kliosi se nemohli pripojit.Asusa jsem mel na baraku a ostani se na nej pripojovali jako klienti.,byl jsem tu sam anikdo jiny.Vzhledem k tomu ze jsem dlouho v praci tak se stavalo ze vsichni pak cekali na me az se vratim z prace a resetnu toho Asuse aby zase poustel do eteru signal.,Tak jsme si rikali ze vymnenime asuse a ovise za linksyse WAP11(posledni verze software).Ted se zda ze to vali a dokonce mozna i s mensima pingama(12-15ms/drive20-25ms/) .
HLAVNI PROBLEM JE ale ten ze nejde pingnout na ip adresu klientskych linksysu ale pingi na jednotlive uzivatelske pc jdou. Dalsi vec,kterou pak nemuzu je dostat se na klienstke Linksyse,takze se nemuzu dostat do menu treba kvuli preladeni kanalu nebo zmene nastaveni WEP .Musi to udelat vzdy ten co je na tom klientskem Linksysu pripojeny UTPckem.
Otazka zni?: mam neco spatne nebo jsem nekde neco spatne nastavil. ???:( Prosel jsem veskere nastaveni Linksyse a nenasel jsem tam nic co by odpovidalo zakazu pigu a zakazu dostat se na dalku na klienta(liksyse)Da se na dalku dostat na klieta-liksyse???
moc dekuji:(

Old Post 06.07.2005 v 19:53
smulson je offline   Click Here to See the Profile for smulson   Find more posts by smulson   Click here to Send smulson a Private Message   Click Here to Email smulson     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burža
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 2 

Podarilo se ti to nejak obejit?

Old Post 13.01.2006 v 08:01
Burža je offline   Click Here to See the Profile for Burža   Find more posts by Burža   Click here to Send Burža a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smulson
Newbie

Registrován: 05.07.2005
Příspěvků: 5

Re: Linksys WAP 11 Příspěvek č. 3 

toz to vis ze jo,zahodil jsem linksyse a a poridil wrapy a kliosi zustali nazpet na ovisech

Old Post 16.01.2006 v 23:22
smulson je offline   Click Here to See the Profile for smulson   Find more posts by smulson   Click here to Send smulson a Private Message   Click Here to Email smulson     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz