CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Antena po MMDS???levne reseni
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Antena po MMDS???levne reseni Příspěvek č. 1 

Ahoj,po mmds systemu mi zustala antena california (typ "vrtak").Nevite nekdo,zda by se nejak dala predelat-vykuchat streva pro pouzivani tehle site?Daji se sehnat po bazarech za par korun.Jaky maji asi zisk?

Old Post 24.11.2002 v 05:42
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marek
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 8

Vrták - jak předělat Příspěvek č. 2 

Vrták jsem předělal a vesele s ním měřím.
Nejdřív tedy rozšroubovat, měl by si vidět tiš?ák. Odšroubuj a nejlépe odpájej nebo ustříhni spojení s konektorem. Na ten tiš?ák opatrně, někdo je tu scháněl pro vědecké účely :-)
Poté odstraň konektor, já jsem ho upnul do svěráku a otáčivým pohybem odstranil. Je potřeba, dle kabelu, zvětšit díru. Já jsem na to použil vrtačku, která ale probíjela a já se k ní přilepil, stalo se mi to poprvé, docela hukot, celej jsem se klepal a musel jsem utíkat, aby to ze mě spadlo - to jen taková rada do života. Takže jsem na to vzal, mechanickou a nakonec díra byla, dle mých přání.
Pod tiš?ákem zůstal jeden spoj, oddělený od okolního železa. Na ten jsem napájel (naletoval) střed kabelu. Stínění jsem přišrouboval na kostru (šroubek předtím držel tiš?ák).
Zatím to mám na měření a proto mám slabej 2m kablík, kterej se používá na pigtail a na konci c-mini k Avaya, takže musím počítat s nějakým tím, ehm, útlumem. A nekamenujte mě za ty 2m.
A mělo by to fungovat. Možná zašroubovat ještě a taky vymyslet nějake antivlhko, ucpat prostě všechny díry.
Jinak na pájeni konektoru c-mini je nejlepší přístup s mikroskopem, dobře, alespoň s lupou a hrotovou pájkou. Já mám obyč. pájku a málem jsem si to celý zalil cínem.

__________________

Marek : SpořilovNet

Old Post 01.12.2002 v 23:13
marek je offline   Click Here to See the Profile for marek   Find more posts by marek   Click here to Send marek a Private Message   Click Here to Email marek   Visit marek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ota.kratky
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 34

MMDS Příspěvek č. 3 

Old Post 09.04.2003 v 15:32
ota.kratky je offline   Click Here to See the Profile for ota.kratky   Find more posts by ota.kratky   Click here to Send ota.kratky a Private Message   Click Here to Email ota.kratky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 4 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.04.2003 v 22:25
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Anténa Andrew Příspěvek č. 5 

1500 za 24dBi síto?To vypadá moooc pěkně

Naposledy upravil Aldapo 13.04.2003 v 12:18

Old Post 13.04.2003 v 12:14
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz