CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > Internet pro důchodce
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Internet pro důchodce Příspěvek č. 1 

Ahoj,
Je nějaký poskytovatel v CZFree.net který má nějaký tarif pro připojení důchodců na internet? Jde mi o to, že jsem přemýšlel sehnat počítač pro babičku a připojit jí na internet. Jenže problém je že jsem nenašel žádné připojení v přijatelné cenové relaci. Přeci jenom většina připojení je okolo 400-500 což je pro důchodce dost, kort když si člověk vezme jak moc to bude využívat. Nevíte o něčem? Konkrétně se mi jedná někde v blízkosti AP LeoNet jarov.
Například Spojovaci.Net ma 512kbit/s za 400,- coz je super cena, jenz je to moc a hlavne co bude delat babicka s pulmegabitem .Díky

__________________

Be happy

Naposledy upravil bikerzigi 28.12.2005 v 17:26

Old Post 28.12.2005 v 17:16
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Kolik by sis jako predstavoval?

Jinak ono CZFree coby komunitni sit neni o pripojovani mas lidi co nejlevneji k internetu... to je cinnost pro komercni subjekty. Spojovaci.Net poskytuje pripojeni svym clenum, kteri mj. rozhoduji i o cene...

Old Post 28.12.2005 v 18:01
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Příspěvek č. 3 

Vim ze CZf neni jen o internetu ale rozhodne je to taky takova alternativa ke komercnim poskytovatelum. Asi nema moc smysl chodit za telecomem, ze duchodci se nemaji jak pripojit. Proto jsem myslel ze spis je sance se pripojit pres komunitu, ktere bude sumak, ze s nima pripojeni sdili duchodkyne co vleze jednou za tyden na seznam.
Cenu bych si predstavoval okolo 100-300kc

__________________

Be happy

Old Post 28.12.2005 v 18:12
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 4 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 28.12.2005 v 21:26
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Příspěvek č. 5 

__________________

Be happy

Old Post 28.12.2005 v 21:58
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

Old Post 28.12.2005 v 22:18
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Internet pro důchodce Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 29.12.2005 v 08:28
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bikerzigi
Junior Member

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 222

Příspěvek č. 8 

Pevnou mela jenom do doby dokud zil deda. Kdyz pred 3 roky umrel, tak ji musela zrusit jelikoz nemela na to platit 350kc pausal za nic.

Me ani tak nejde konkretne o moji babicku. Spis jsem to myslel tak obecne. Chtel jsem jenom vedet jestli CZf je schopno pomoci socialne slabsim, nebo je to jenom odruda komercnich ISP. Mozna jsem spatne pochopil smysl CZf, ale co vim, tak jsem myslel ze bylo tehda zakladano jako jaksi alternativa ke komercnim ISP, dokazat jim ze je nepotrebujeme (samozrejme tu byly i dalsi cile).

Napriklad kdyz jsem se asi pred 3 roky pripojoval do CZf, tak jsem platil 100 mesicne nasemu AP a pak net jsem mel jako student zadrma od tusim freegate(soucasny connection.cz). Byla to sice 64kbit/s chodilo to vselijak, ale bylo to levne. Presne to je to co by melo byt pro skupiny socialne slabsich. Nikdo pro ne nechce megabit za 50,- ale aspon nejaky rozumny pristup

__________________

Be happy

Naposledy upravil bikerzigi 29.12.2005 v 09:14

Old Post 29.12.2005 v 09:11
bikerzigi je offline   Click Here to See the Profile for bikerzigi   Find more posts by bikerzigi   Click here to Send bikerzigi a Private Message   Click Here to Email bikerzigi   Visit bikerzigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Old Post 29.12.2005 v 12:42
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 30.12.2005 v 14:22
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 11 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 31.12.2005 v 18:01
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svestka
Newbie

Registrován: 02.08.2004
Příspěvků: 91

Re: Internet pro důchodce Příspěvek č. 12 

kdybys byl z brna, je tam i tarif 100,- za mesic, ale musis se vejit do 100MB (to by babine stacilo ne?) pak to leze nahoru ... 120,- , 200,- atd...

__________________

Brno city

Old Post 18.08.2006 v 09:56
svestka je offline   Click Here to See the Profile for svestka   Find more posts by svestka   Click here to Send svestka a Private Message   Click Here to Email svestka   Visit svestka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz