CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Směrové antény MMDS za 610Kč vč. DPH nabidka!!!
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 49 

No nafoceny to mam nekde se mi to vali na disku.
Jde o to ze ted nemam ani cas to nekam dat na Web.
U.

Old Post 16.01.2003 v 10:40
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaK
Newbie

Registrován: 17.07.2002
Příspěvků: 49

PCinzert.cz Příspěvek č. 50 

__________________

Jan Kalina, Praha 6

Old Post 16.01.2003 v 17:48
JaK je offline   Click Here to See the Profile for JaK   Find more posts by JaK   Click here to Send JaK a Private Message     Visit JaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 51 

to JaK>> nedelej si tady furt reklamu ty pcinzerte ))

Old Post 16.01.2003 v 20:16
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

nic tam neni Příspěvek č. 52 

Krom toho, jsem to letmo projel a nic zajimaveho jsem tam
nenasel - na WifI jeden inzerat koupim Zcomax xi-626 nejlepe pod cenou ci tak nejak. Nepatri to sem tak to sem proste NETAHAT. Zaplat si Jaku banner na seznamu.
U.

Old Post 16.01.2003 v 21:32
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jean vall jean
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 20

Je tohle MMDS antena? Příspěvek č. 53 

__________________

jean vall jean

Old Post 18.01.2003 v 11:31
jean vall jean je offline   Click Here to See the Profile for jean vall jean   Find more posts by jean vall jean   Click here to Send jean vall jean a Private Message   Click Here to Email jean vall jean     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbob
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 81

Re: Je tohle MMDS antena? Příspěvek č. 54 

Old Post 18.01.2003 v 12:05
xbob je offline   Click Here to See the Profile for xbob   Find more posts by xbob   Click here to Send xbob a Private Message   Click Here to Email xbob     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimmer
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 139

MMDS Příspěvek č. 55 

Zdar lidi, dostala se mi do rukou antena na MMDS, ktera mela sito 1,2m !!! muze nekdo rict kolik by mohla mit realny zisk a smerovost ? odhaduji cca 30db a 4 o ... Mylim se? DIKY SLIMMER

Old Post 22.01.2003 v 10:58
Slimmer je offline   Click Here to See the Profile for Slimmer   Find more posts by Slimmer   Click here to Send Slimmer a Private Message   Click Here to Email Slimmer   Visit Slimmer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

MMDS Příspěvek č. 56 

Naposledy upravil 31.01.2003 v 11:51

Old Post 31.01.2003 v 11:13
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 143

8db Příspěvek č. 57 

2oxley: Tedy nechci te nejak urazit, ale myslim ze trochu placas do prazdna. Vubec nezalezi na rozdilu zisku anten, protoze maji stejny zisk jak v Rx tak v Tx, cili Rx je zavisle na SOUCTU zisku obou anten a na citlivosti prijmace. A to na obou stranach stejne. Jinak v panensky nezarusenych oblastech, jako je napriklad londyn se da chytat WiFi v zastavbe na cca 100-200m se standardnima 1dbi antenama. Je pravda, ze signal mi ukazuje 0 procent, ale kvalita dosahuje 98 procent a vypadky temer nulove na 11MBit. Chytam tady cisi firemni WiFi :-) Takze 8dbi vsesmerovka a alespon 8dbi antena naproti by podle me melo byt ke spojeni na 3km naprosto ok.

Old Post 03.02.2003 v 02:00
discovery je offline   Click Here to See the Profile for discovery   Find more posts by discovery   Click here to Send discovery a Private Message   Click Here to Email discovery   Visit discovery's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 58 

discovery -
Jakto ze je London panensky nezarusenej??
Ted ja kdyz jsem tam byl naposledy (pred rokem) tak tam stale frcelo ISDN... Existuje tam neco jako czfree tady. Vim teda ze tam spousteli verejny hotspoty treba na Trafalgaru a tak.
Krom toho sirit tam signal na takovy placce jako London asi nic moc.

- Jak dopadly patalie s pripojenim???¨
- Prekonal jsi byrokracii a vrozenou neduveru?

U.

BTW- Jedu na podzim do Glasgow na studium tak jsem zvedavej jak to bude vypadat tam. Doufam ze pevna :-)

Old Post 03.02.2003 v 11:20
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 59 

__________________

Sumix

Old Post 15.02.2003 v 16:35
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 60 

Jak to vypada s vyrobou novych ozarovacu pro MMDS antenym jak nekde psal Deu? Mate nekdo zkusenosti s funcnosti techto anten s puvodnim jenom upravenym ozarovacem?

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 15.02.2003 v 16:42
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

Příspěvek č. 61 

Old Post 15.02.2003 v 22:31
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 143

Londyn a Inet Příspěvek č. 62 

Tak byrokracii jsem nevyresil, ale pripojeni ano, koupil jsem WiFinu a napichnul jsem na ni antenku a pichnul jsem se na nejaky sousedy, ani nevim na ktery, ale maj na vnitrni siti svoji webovou stranku, Colliers Wood Residents Association. Bohuzel na Inetu jsem ji nenasel... Jinak co se tyce panensky nezaruseneho londyna, tak opravdu, tady neni jedina externi antena, vsichni to maj doma, aby nemuseli dratovat. A malokdo ma aktivni WEP :-)

PS: Zitra odjizdim domu, asi na 14dni, pak jedu do Ciny do Shanghaje, tak se pokusim referovat o cenach WiFi a jinych komponentu, jestli se k tomu dostanu.

Old Post 16.02.2003 v 14:47
discovery je offline   Click Here to See the Profile for discovery   Find more posts by discovery   Click here to Send discovery a Private Message   Click Here to Email discovery   Visit discovery's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Konec Threadu Příspěvek č. 63 

__________________

Old Post 18.02.2003 v 08:50
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Exclamation Vlákno uzavřeno Příspěvek č. 64 

Pro věcný pořádek ve fóru, které mám hlídat, toto vlákno uzavírám na základě laznových slov.

Pokud bude mít lazna něco nového, pak si vlákno může otevřít, ostatně vám ho otevře kdokoliv s právy k tomu, třeba i já, když udáte rozumný důvod.

Old Post 17.03.2003 v 14:40
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz