CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Problém s anténou WAVEANT 18dBi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Problém s anténou WAVEANT 18dBi Příspěvek č. 1 

Zdavím mám menší problém s anténou WAVEANT : WA18-24 18 dBi parabolická anténa - síto, klient vzdálen od AP asi tak 500metrů přímá viditelnost, ale vůbec se moje sít neoběvila i celkově to našlo málo sítí, notebook jich najde více. Potom jsem zkoušel přepnout z modu klient do modu AP abych proskenoval okolní sítě co chytá AP, bez uspěchu tato anténa vůbec nevysílá, kabeláž konektory dobrá. Tak jsem nakonec použil 12 dBi panelku se kterou to jede ale na hraně....... Má taky někdo z Vás podobné zkušenosti z touto anténou nebo ji mám reklamovat

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 29.07.2006 v 21:09
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Re: Problém s anténou WAVEANT 18dBi Příspěvek č. 2 

Old Post 29.07.2006 v 23:29
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Re: Problém s anténou WAVEANT 18dBi Příspěvek č. 3 

Old Post 30.07.2006 v 10:08
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 4 

Jako to máš pravdu, stála kolem 1100,- bez daně, jako já zase nemám tolik peněz abych si mohl dovolit nějakou PW. to radši a pro

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 30.07.2006 v 10:47
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 5 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 30.07.2006 v 13:30
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 6 

Před chvilou mi řikal manik co dělá u profi ISP že jim tato anténa špatně chodila protože ji měli blízko od televizních antén. Tak já ji vyzkouším dát ještě dále od antén, ted byla asi tak 6metrů od nich. Kabeláží a polarizací to není. Uvidíme.

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 30.07.2006 v 17:15
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

??? Příspěvek č. 7 

Old Post 31.07.2006 v 08:15
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 8 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 31.07.2006 v 08:18
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz