CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Újezd, Zborovská
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vind4loo
Newbie

Registrován: 21.02.2006
Příspěvků: 1

taky gympl naproti ;0 Příspěvek č. 81 

Zdravim,
Nastinim svoji situaci (a nekolika mychspoluzaku), pokud muzete pomoc byli by sme radi.
Mame tridu na rohu zborovske a plaske v druhem patre a obcas to u nas vypada jak v sillicone valley. Ja specialne mam externi wifi do usb, ale da se postavit a je docela mohutna, asi velka antena. Signal mam vyborny na czfree.net ujezd a czfree.net ujezd.V, plus jeste asi dalsich 5 siti ktery taky zacinaji na "czfree.net ujezd".
Asi pred tydnem jsem to obevil a take vyzkousel, jedina na kterou jsem se mohl pripojit byla "czfree.net.ujezd" a to rychlosti cca 64kbps(down z inetu)
Pripojeni fungovalo, prestezo vzdy jen jednomu z nas v jednom case, dalo se zabit par desitek minut ve skole na icq, nebo checkovat mejly, stahovat si zapomenute vypisky a bylo se z ceho ucit, ci jen tak pobrousit(at zije babelfish o francouzstine . Proste prijemna zalezitost (timto se omlouvat ze sem jel tak nacerno, nevedel sem poradne jak vas kontaktovat, az nyni)
Ale od pondeli se nemuzeme pripojit vubec, uz minuli tyden jsem se chtel ozvat a nejak se domluvit jestli by to neslo pustit pro vice lidi. Ale kdyz se ted nepripojime ani jeden zajima me jestli je to vyplim DHCP nebo zakazanej pristup z "ulice".
Muzete prosim poradit?, pripadne dat udaje abych to nastavil rucne(vypli DHCP).
Dekuju moc za odpoved...

PS: a instalaci(lozeni) na strese si taky pamatuju, v ty dobe jsem chodi s Georgeinem do tridy ale notebooka nemel :(, pak amerika, a sem ted Maturant, neverili byste jak sou ty hodiny nudny

Old Post 21.02.2006 v 20:06
Vind4loo je offline   Click Here to See the Profile for Vind4loo   Find more posts by Vind4loo   Click here to Send Vind4loo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genialnideti
Newbie

Registrován: 10.07.2006
Příspěvků: 2

připojení Příspěvek č. 82 

jsem totální lama, co se týče wifi, doteď jsem byl na adsl, ale teď jsem se přestěhoval do šeříkovy ulice, což je naproti přípojnému bodu. za jakých podmínek se lze připojit a co k tomu vlastně potřebuji? předem děkuji za vysvětlení.

Old Post 10.07.2006 v 16:02
genialnideti je offline   Click Here to See the Profile for genialnideti   Find more posts by genialnideti   Click here to Send genialnideti a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genialnideti
Newbie

Registrován: 10.07.2006
Příspěvků: 2

připojení Příspěvek č. 83 

potřeboval bych připojení na internet, mám přímou viditelnost tvého signálu (koukám na ni z okna )) za jakých podmínek by se šlo připojit?

Old Post 11.07.2006 v 08:29
genialnideti je offline   Click Here to See the Profile for genialnideti   Find more posts by genialnideti   Click here to Send genialnideti a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krako
Newbie

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 9

Připojení na Inet Příspěvek č. 84 

Zdravim,

zachytil jsem na ntb s externí anténou celkem kvalitní signál tvých sítí. Chtěl bych poprosit, jestli by nebylo možné udělat nějaký testovací account, aby bylo možné otestovat stabilitu připojení.

Díky za info

Old Post 17.07.2006 v 17:37
Krako je offline   Click Here to See the Profile for Krako   Find more posts by Krako   Click here to Send Krako a Private Message   Click Here to Email Krako     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattone
Newbie

Registrován: 02.08.2007
Příspěvků: 3

pripojeni praha ujezd Příspěvek č. 85 

dobry den
pripojuji se z ujedzu na sit czfree net ujezd
funguje mi icq, ale nejdou stranky
co s tim prosim?
diky m jircik

Old Post 04.09.2007 v 09:46
mattone je offline   Click Here to See the Profile for mattone   Find more posts by mattone   Click here to Send mattone a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattone
Newbie

Registrován: 02.08.2007
Příspěvků: 3

cau Příspěvek č. 86 

chytam czfree ujezd
pripojim se na to ale jde mi jen icq
nevite co s tim prosim?
mam se zapsat na tu mapku?
ale to mi nefungovalo
pomoc prosim
diky jircik

Old Post 04.09.2007 v 10:16
mattone je offline   Click Here to See the Profile for mattone   Find more posts by mattone   Click here to Send mattone a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

ujezd.czfree.net Příspěvek č. 87 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 04.09.2007 v 22:42
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ones
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 48

Říčansko? Příspěvek č. 88 

Nespletli jste si Újezdy vy z toho Říčanska?

Pokud vím, node Újezd nyní spadá spíše pod pe3ny, kdo ale provádí jeho správu nevím, ale také by mě to zajímalo. Na můj přímý dotaz pe3ny neodpovídají, zdá se, že se od této části sítě distancují.

Mohl by se tu někdo znalý věci vyjádřit?

Old Post 02.12.2007 v 20:24
ones je offline   Click Here to See the Profile for ones   Find more posts by ones   Click here to Send ones a Private Message   Click Here to Email ones     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Ujezd Příspěvek č. 89 

Ahoj

mám bohužel stejnou zkušenost na mé dotazy ohledně Újezda pe3ny neodpovídají. Újezd nyní nefunguje a bohužel se na něj nedá ani přihlásit, abych se podíval proč.

David

__________________

sim

Old Post 28.03.2008 v 09:21
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

ujezd zije! Příspěvek č. 90 

Nazdarek,

v brzke dobe planuji spusteni noveho node ujezd kousek od puvodniho, teste se )

__________________

critter

Old Post 20.07.2010 v 22:57
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Best Movies Today Příspěvek č. 91 

Old Post 11.05.2021 v 14:38
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Finest Login Sbobet Today Příspěvek č. 92 

Old Post 14.05.2021 v 03:19
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz