CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Pozor na hysterické záchvaty jednatele DPG spol. s r.o.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
joe4000
Newbie

Registrován: 05.11.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 1 

Pan critter zjevne upravuje clanek, nema ani natolik cti, aby udelal dalsi reply? lol Pobavujici je, ze nekteri lide se za svoje jmeno stydi a ani se neumi podepsat a skryvaji se za prezdivky.

Tak jsem byl dnes svědkem opravdu zajímavých činů zaměstnance či spolupracovníka KIDa od ARACHNE Labs.

Vše pochopíte z vyjádření, které jsem poslal na Policii České republiky a do Arachne.

===========


Zdeněk Hornych jr.
Na Vinici 1733/B
25001 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

V Praze dne 05.11.2006

Č.j. ORI – 3804-1/MO7-PŘ-2006

K výše uvedenému číslu jednacímu bych rád doplňil následující:

Po příjezdu z PČR jsem se vrátil na místo, kde „KID“ poškodil vozidlo společnosti DPG spol. s r.o. a dospěl jsem k následujícímu: vzhledem k tomu, že k poškození vozidla došlo cca 5 metrů od křižovatky ulic Myslbekova a Za Pohořelcem není možné, abych vozidlo řídil nepřiměřenou rychlostí, jak vzkázal „KID“ a jak předpokládám bude tvrdit. V uvedený čas pršelo, po obou stranách ulice Za Pohořelcem parkují vozidla a není proto možné, abych jel vyšší rychlostí než 20. To se dá jistě rekonstrukcí prokázat.

„KIDa“ jsem zkontaktoval pomocí ICQ
-----------------------------
5. 11. 2006 17:55:29 Kid: ha kouká ľe je to podáno na fízlárně ve střeąovičkách 1990
ted bude na mě jak se k tomu vyjádřím já
no já si počkám do zitřka z těma lidma co sou tam tet se bavit nebudu
a pujdu se k tomu vyjádřit také zejtra přez den
no svět je malej co ?
hm rozbitá vípln zrcátka
a pachatel neznámí
docela dobré

tej je na mě jako na ohroľeném chodci abych se k tomu vyjádřil i já ?
no bude to jeątě psina :-D
ale proč né
-----------------------------
Jiné odpovědi jsem se nedočkal. <<Jmeno smazano, nebylo tajemneho karatekida, omluva jeho majiteli>>

Zdeněk Hornych jr.
jednatel společnosti

DPG spol. s r.o.
Mariánské náměstí 7
250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav


===========
a vyjádření zaslané do ARACHNE
===========


V Praze dne dne 05.11.2006

Věc: argesivní jednání Vašich zaměstnanců / spolupracovníků

Vážený pane Poláku,
jako jednatel společnosti DPG spol. s r.o. se s Vámi chci domluvit na následujícím. Váš zaměstnanec či spolupracovník dne 05.11.2006 v 15:13 poškodil naše firemní vozidlo tím, že urazil levé zrcátko, které popraskalo a je nutná jeho výměna. Škoda, která tímto vznikla naší společnosti činí cca 1200,- CZK.

K události došlo před Potravinami U Michala v ulici Za Pohořelcem, Praha 6. Váš zaměstnanec či spolupracovník, který si říká KID (Petr Solnař?) se nerozhlédl a skočil do vozovky a tak jsem musel prudce brzdit, abych do něj nenajel. Upozornil jsem jej výstražným signálem, ten se rozmáchl a zdemoloval zmíněné zrcátko. Škodu odmítl uhradit a utekl pryč. Na Policii České republiky je tento přestupek uložen pod Č.j. ORI – 3804-1/MO7-PŘ-2006. Pokusil jsem se jej kontaktovat, vzkázal mi však, že on to vidí jinak, že jsem jel „jako šílenec“. Toto odmítám vzhledem k tomu, že k poškození vozidla došlo cca 4 metry od křižovatky ulic Myslbekova a Za Pohořelcem není možné, abych vozidlo řídil nepřiměřenou rychlostí. V uvedený čas pršelo, po obou stranách ulice Za Pohořelcem parkují vozidla a není proto možné, abych jel vyšší rychlostí než 20 km/hod. To samozřejmě prokáže případná policejní rekonstrukce. Avšak i kdyby tomu tak bylo, nemá „KID“ oprávnění demolovat cizí majetek.

Váš zaměstnanec či spolupracovník se tak projevil velmi agresivně, pravděpodobně měl nějaký hysterický záchvat, doporučuji jeho léčbu než provede podobný incident u některého z Vašich zákazníků. Zároveň během diskuse s KIDem jsem dospěl k závěru, že není gramotný. Školení českého jazyka mu po schválení uhradíme.

V případě, že nedojde k uhrazení částky přímo Vaším zaměstnancem či spolupracovníkem za poškozený majetek, předpokládám, že Vaše společnost bude hájit své dobré jméno na trhu a škodu uhradí.

Celková škoda činí odhadem 2.000,- CZK, kdy započítávám cestu k PČR a zpět a ztracený čas na místě.


Zdeněk Hornych jr.
jednatel společnosti

DPG spol. s r.o.
Mariánské náměstí 7
250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
=====================

Naposledy upravil joe4000 05.11.2006 v 23:00

Old Post 05.11.2006 v 17:22
joe4000 je offline   Click Here to See the Profile for joe4000   Find more posts by joe4000   Click here to Send joe4000 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

To je ale dobrej kokot, tenhle Zděnda Hornych Příspěvek č. 2 

Jelikož Kida už pár let znám, a slyšel jsem od něj vše i z jeho pohledu, nemám důvod nevěřit tomu, že dotyčný opravdu vyletěl jako kretén (moje slova) ze zatáčky a div nepřejel Kida, co se zrovna vracel s chlebem, rohlíkama a kofolou....

Být na jeho místě já, tak mám na krku ještě ublížení na zdraví, protože bych se neudržel a Zděndovi jich pár výchovných lupnul.

Ovšem co mě zaráží asi nejvíc, je právě tento příspěvek ve fóru. Opravte mě prosím, kdo z úvodního přízpěvku necítíte tak trochu malého ublíženého žalobníčka (navíc jednatele velké a úspěšné společnosti, který "v tom" umí chodit) ?

Co to sem vůbec tahá ? Podle mě je to soukromá záležitost mezi Kidem a Zďendou. Navíc co si vůbec bere do huby Arachne Labs ? A co si bez ověření bere do huby Gandalfa ? (Petr Solnar)

Ne že bych sem chtěl mermomocí tahat politiku, ale příjde mi že se Zďenda nakazil předvolební horečkou. Je až kupodivu jak rychle se dohmátnul kidova icq a jak rychle tuhle špínu umístil někam, kde se vyslytuje nejvíc lidí, které by to mohlo zajímat.

No a když jsme na fóru CZFree, dlužno připomenout, že Kid se již několik let pilně stará o chod cloudu 10.11. Mimo něj má několik vlastních CZFree AP a spoustu přátel v komunitě....

A co že vlastně udělal pro CZFree jednatel Zďenda ?


----

Update po zamknuti:


Ještě počkám pár přízpěvků, jestli sem napíše někdo něco k věci a pak šup do žumpy .....

Zďendo, co ten smajlík ? Tak se vyjadřuje někdo kdo právě utrpěl škodu ve výši deního platu ? Ty budeš pěkně zlomyslnej hajzlík, jak už ses tady na těch pár řádkách stihl projevit


A jeste jedno update: Ja se za prezdivku neschovavam, protoze Vitezslav Dvorak, (jak je mozno zjistit po par klicich) nikomu nic nerekne. Vitexe zna uz kazdy No a netdave .... hmm kdo to asi bude .... nebude to jeden z tech co stali uz pri pocatku CZFree .... neni to nahodou typek co vedl policejnistat.cz po czechteku ? No rozhodne nikdo z prezdivek zda se neni jednatel

__________________

Naposledy upravil Vitex 05.11.2006 v 21:03

Old Post 05.11.2006 v 19:43
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joe4000
Newbie

Registrován: 05.11.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Pro CZ Free jsem neudelal nic a ani nehodlam, nemam jaksi duvod, ze.. Sem jsem text umistil z toho duvodu, ze se jiz siri ponekud mylne informace a bude nejvhodnejsi, kdyz informace budou zname z obou stran. To je zakladni duvod, proc to sem bylo umisteno. Neni totiz mozne, aby nekdo informaci siril jednostranne. A kdo do toho plete nejakou politiku? To uz je nejaka politicka schiza, ne?

Old Post 05.11.2006 v 19:48
joe4000 je offline   Click Here to See the Profile for joe4000   Find more posts by joe4000   Click here to Send joe4000 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 4 

Peknej vylev, to se musi uznat... myslim, ze si zaslouzi presunuti do Zumpy.

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 05.11.2006 v 19:49
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

__________________

critter

Naposledy upravil critter 06.11.2006 v 11:31

Old Post 05.11.2006 v 21:21
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz