CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Kde kupovat levné nářadí?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Kde kupovat levné nářadí? Příspěvek č. 1 

Ač se snažím sebevíc tak 8,10 a 13klíč prostě po cca týdnu-měsíci zmizí zahučí a už o něm víckrát neuslyším.
Zatím jsem to řešil koupením 3ks sad po 2kilech a co kdo dal,ale už jsem zase nadně.Jako nejrozumnější mi teď přijde volba levného dodavatele který mi dodá 10ks od každého tj. 8,10,13ky klíče.Sice si připadám/e jako blbec co to žere a pořád ztrácí,ale někdy je to i výhodnějšínežli lézt na okraj strmé střechy když ta mrcha klíč sjela do okapu .
Tedy otázka je jasná - kde levně sehnat nářadí?
Možná i nějaká ta středně výkonná vrtačka s příklepem Makita/Narex by se šikla.Máte někdo typ na nějaký inet obchod nebo kameňák v Brně s dobrými cenami?Mě...mě točí sada cca 8klíčů 200Kč a 10ka samostatně 50Kč.

Old Post 02.01.2007 v 14:22
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Kde kupovat levné nářadí? Příspěvek č. 2 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 02.01.2007 v 16:13
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FCCC
Newbie

Registrován: 27.05.2006
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 3 

Old Post 02.01.2007 v 17:30
FCCC je offline   Click Here to See the Profile for FCCC   Find more posts by FCCC   Click here to Send FCCC a Private Message     Visit FCCC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Naradi Příspěvek č. 4 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 02.01.2007 v 18:14
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 5 

tak tuhle bitvu jsem uz vzdal, pouzivam skoro na vsechno kombinacky i kdyz uz i par tehle klesti sem pro pristi generace na dnech kominu uschoval

__________________

Old Post 03.01.2007 v 16:27
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel-Azagon
Member

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 490

Příspěvek č. 6 

Zdravim ja osobne jsem do stranovejch kicu navrtal 6 diru a propojil jsme to s naremkem ze suchyho zipu (skopcenej uzemnovaci naramek). Nejlip je to propojit plochou kanickou od brusli ktera se prisije prima na naramek, protahne se dirou na kilici a zasije se (nejlip je i spoj zalej nejkou pryskirici nebo smesi z tavny pistole, aby to dobre drzelo, klice se neztracej, a je to reseni za cca 30 kc na klic.. P.S. Klice jeste jdou, prdel je kdz ti do okapu spadne racna LUX ....

__________________

Old Post 03.01.2007 v 19:23
Samuel-Azagon je offline   Click Here to See the Profile for Samuel-Azagon   Find more posts by Samuel-Azagon   Click here to Send Samuel-Azagon a Private Message   Click Here to Email Samuel-Azagon   Visit Samuel-Azagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz