CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus Wl-500w
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Johnnie
Newbie

Registrován: 17.07.2002
Příspěvků: 13

Asus WL-500W Příspěvek č. 1 

Zdravím Vás,
pořídil jsem si tuto věcičku abych si udělal radost a radost opravdu mám.
Sviští jak o závod a v železobetonové budově má cca 3 x větší dosah než obdobná zařízení.

Jen mi to kazí jeden detail a to, že neběží webkamerka.
Pokoušel jste se někdo připojit kromě jiného i USB kameru bez externího napájení k routeru ASUS WL-500W?
Externí disk (s napájením) i flash disk funfuje bez problémů.

Ať dělám co dělám, tak kameru Logitech Quick Cam for Notebooks Deluxe nemůžu zprovoznit.

Můžete mi někdo helfnout?

Všude mě odkazují na seznam podporovaných USB zažízení, ale ten seznam prostě nikde není.

Díky moc

__________________

Naposledy upravil Johnnie 17.05.2007 v 19:18

Old Post 17.05.2007 v 17:18
Johnnie je offline   Click Here to See the Profile for Johnnie   Find more posts by Johnnie   Click here to Send Johnnie a Private Message     Visit Johnnie's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kapi_ostrava
Newbie

Registrován: 11.11.2005
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 2 

Old Post 18.01.2008 v 20:19
kapi_ostrava je offline   Click Here to See the Profile for kapi_ostrava   Find more posts by kapi_ostrava   Click here to Send kapi_ostrava a Private Message     Visit kapi_ostrava's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz