CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Router
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
akv7v
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 74

Router Příspěvek č. 1 

Ahoj, mam nainstalovanou distribuci Mandrake 8.1 Cz a zatim se vse ucim (pomalu a jiste :-))) ). A potreboval bych nastavit routovani Internetu ze site pres tento pocitac. Tak bych se chtel zeptat jestli by mi nekdo epomohl. Ale musim upozornit, ze jsem uplny zacatecnik.....

Old Post 17.12.2002 v 13:42
akv7v je offline   Click Here to See the Profile for akv7v   Find more posts by akv7v   Click here to Send akv7v a Private Message   Click Here to Email akv7v   Visit akv7v's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

howto become a guru Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 17.12.2002 v 13:55
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akv7v
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 74

Re: howto become a guru Příspěvek č. 3 

No ja o sitich docela znam i dost. Potrebuju nastavit to routovani a jsem zacatecnik co se tyce LINUXu. JInak ve Windows delam spravce PC site. Ale chtel bych prejit na LINUX. Nejak me chytly ty terminalove wokna. Zacal jsem delat na PC jeste v dobe, kdy Windows jeste nebyl a vsechno se delalo v DOSu.

Old Post 18.12.2002 v 08:17
akv7v je offline   Click Here to See the Profile for akv7v   Find more posts by akv7v   Click here to Send akv7v a Private Message   Click Here to Email akv7v   Visit akv7v's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corvus
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 43

Re: Router Příspěvek č. 4 

Zkus napsat do terminalu "man route" treba ti to neco povi

Old Post 03.01.2003 v 20:13
corvus je offline   Click Here to See the Profile for corvus   Find more posts by corvus   Click here to Send corvus a Private Message   Click Here to Email corvus   Visit corvus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz