CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > wireless sparklan x zvukovka pci knoflikt
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

wireless sparklan x zvukovka pci knoflikt Příspěvek č. 1 

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto. Nainstaloval jsem si ovladače k sparklan w360 (orig byli na hovno úplně bourali windows musel jsem sehnat starší) . Připojení dlouho nešlo rozběhnout musel jsem přeinstalovat windows. Čirou náhodou jsem zjistil že pokud je instalována creative sb live 5.1 ztrácí se pakety a spojení je nepoužitelné po odinstalování zvukovky vše běhá v pohodě. Chci se zeptat jestli si mám radši sehnat jinou kartu wi-fi protože zvukovka byla doposavad v pohode je to fakt divný. Co vy na to? A nějaké zkušenosti s Sparklan?

__________________

Chozze

Old Post 18.12.2002 v 03:45
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Angry Příspěvek č. 2 

Zdar.

Sezen si spise jinou zvukovku.Ja jsem mel podobny problem na boardu s chipsetem KT133 a pomohla az vymena zkukovky SB Live 5.1 za SB 128.
Ted uz vse funguje jak ma.

imperator/zap-01

Old Post 18.12.2002 v 07:16
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 3 

Dík ale bohužel tohle už jsem zkoušel měl jsem tu starou sb ct4830 (live value) tak jsem to zkusil vyměnit a problém byl úplně stejnej.

__________________

Chozze

Old Post 18.12.2002 v 12:20
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 4 

__________________

imperator/ZAP-02

Old Post 18.12.2002 v 16:13
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 5 

Ne když zvukovku vyndám tak to jede v poho. Ale když tam je tak
když dám ping tak to ztrácí pakety a vůbec se nepřipojim bez ní jedu v pohodě. (když je úplně vyndaná)

__________________

Chozze

Old Post 18.12.2002 v 16:38
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 6 

Ted jsem instaloval i zvukovku co je na mb. jede to v pohodě ale jakmile zapnu zvuk dělá to to samý to už je fakt divný.

__________________

Chozze

Old Post 18.12.2002 v 19:48
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

sparklan problem s VIA chipsetom Příspěvek č. 7 

Ja som mal strasne problemy so Sparklan na VIA chipsete (stara KT7)... na Intel BX Chipsete pohoda...

Old Post 11.01.2003 v 19:28
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 8 

Jakej mas chipset? Jetli via KT133 nebo neco podobneho, tak na to asi zapomen. Na nekterych boardech (biostar) jsem nerozbehal live vubec, na nekterych s problemy. Zaklad je mit samostatne IRQ u vsech zarizenich, kdyz je jich malo, pouzit WinXP nebo W2K,jsou torchu lepsi. Southbridge 686B ma totiz HW bug, a ne jeden..

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 12.01.2003 v 11:41
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 9 

díky moc za pomoc lidicky ted uz jste mi jenom potrvrdili to co jsem pracne nasel na jinych forech . Je to fakt uzasny jak to mate zmakly. Je to presne tak mam KT7 a docet jsem se no to co mi tady pisete a presne jak rikate nainstaloval jsem xp a ty to srovnali. Jeste jednou díky.

__________________

Chozze

Old Post 13.01.2003 v 06:14
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz