CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > SMC Barricade SMCWBR14S-N Router, Firewall, Switch, Access Point WiFi - 802.11b/g/n
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

SMC Barricade SMCWBR14S-N Router, Firewall, Switch, Access Point WiFi - 802.11b/g/n Příspěvek č. 1 

Ahoj máte s tím nějaké zkušenosti? Chtěl bych to za náhradu OvisLink WL-5460 se kterým nepokryju celý byt v panelovém domě v notebooku mám Intel® Wireless WiFi Link 4965AGN tak by se možná hodilo i to N. Díky Milan.

Old Post 18.03.2008 v 22:15
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 2 

Hmm tak koukám, že tímto hardware asi nikdo nevládne.

Old Post 19.03.2008 v 19:18
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 3 

Skusil bych TPlink 542G, má to atheros chipset a stojí cca 700 s daní, umí to všchno co by člověk mohl chtít... s tím "n" je to tak že pokud tam bude hodně odrazů '(jakože v paneláku jo - výztužné "kari" sítě) bude to "n" možná kontraproduktivní...

Jinak nej co se dá pořídit je nějaký routerboard a nějakou lepší wifi miniPCI - třeba XR5. Aje je to i finančně o třídu vejš..

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 20.03.2008 v 14:47
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 4 

Tak díky za radu za ty peníze jsem to ihned objednal je to i s 5dB anténou to je super! Jak mi přijde tak ho nasadím do provozu a pak dám vědět, jak to maká díky.

Old Post 20.03.2008 v 14:59
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.StY
Newbie

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 5 

Mal si si radsej zobrat 543G - ten podporuje aj rezim klienta za tie iste prachy ...
btw. N-ko ma velmi velku vyhodu hlavne v byte .. pokrytie je vyrazne vyssie ako aj priepustnost .. nieje problem tahat 100+ Mb/s ( nemyslim tym signalovu rychlost) .. raz som vytiahol 112Mb/s a bolo to na 5m od AP cez jednu stenu .. testovane softikom Iperf

Old Post 20.03.2008 v 20:05
Mr.StY je offline   Click Here to See the Profile for Mr.StY   Find more posts by Mr.StY   Click here to Send Mr.StY a Private Message   Click Here to Email Mr.StY   Visit Mr.StY's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 20.03.2008 v 20:21
soooc je offline   Click Here to See the Profile for soooc   Find more posts by soooc   Click here to Send soooc a Private Message   Click Here to Email soooc   Visit soooc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 7 

No už to mám objednaný klienta nepotřebuji mám ještě dvě AP OvisLink 5460 potřebuji halvně to AP s dobrou propustností o rychlost ani snad tak nejde na net jsem připojenej přez WiFi a ten spoj jede na G-čku 24M.

Old Post 20.03.2008 v 20:32
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 8 

Jestli je to tak tak "N" se nevyužije. Jádro použití "N" je třeba mezi NTB a domácím mediaserverem kde člověk třeba přenáší celá DVD nebo i větší množství dat. S tplink 543G je to tak že ten je určen hlavně pro klienty, kdežto tady je potřeba režim "home gateway".

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 21.03.2008 v 15:44
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 9 

Tak dneska ráno přišel ten TP-Link krabice vypadá nádherně hned jsem ho kuchnul a kouknul jsem na střeva rádio není stíněné plechem jinak vevnitř to mají pěkně spájené ti Číňani. S Ovisem WL-5460 jsem měl signál v ložnici, když jsem ležel v posteli tak 18-24 tzn minimum pod dvacet už to brutálně vypadává. Manželka byla na dvaceti mezi futrama v posteli byla tuhoš má Broadcam BCM94311 b/g já intel Intel® PRO/Wireless 3945ABG asi je citlivější. Teď s TP-Link manželka hajá v posteli a win ji ukazujou síla signálu Nízký 18mb ale jede to v pohodě bez výpadků. Takže problém je vyřešen navíc si na ten router můžu připojit notebook jaký chci což je super už nemusím volat adminovi, když přijde kamarád a potřebuji zaregistrovat Mac adresu.

Naposledy upravil mkarpala 25.03.2008 v 21:15

Old Post 25.03.2008 v 20:55
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 10 

Jsem rád že to funguje lépe, jinak všeobecně ten Intel chipset (nejen ten abn) funguje velmi dobře, Broadcom bude slabší......

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 26.03.2008 v 15:07
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mkarpala
Newbie

Registrován: 22.02.2008
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 11 

Tak TP-Link se po jedenácti dnech provozu kousnul bylo připojeno 5 notebooků a všichni jsme pařili Medal of honor po síti stačil vytáhnout ze sítě a jel dál. Jinak teď jede už skoro 2 dny tak uvidíme, jaký uptime dosáhne.

Old Post 06.04.2008 v 16:06
mkarpala je offline   Click Here to See the Profile for mkarpala   Find more posts by mkarpala   Click here to Send mkarpala a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz