CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Poradi mi nekdo?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ajfelov
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 5

Exclamation Poradi mi nekdo? Příspěvek č. 1 

Zdravim vsechny pritomne.Potreboval bych poradit.Videl sem pri montaz me anteny takovou zajimavou krabicku do ktere se vsunula pcmcia wifi karta do ni antena,napajeni s adapteru asi tak 9v,dale mela konektor RJ 45 a to jse pak svedlo primo k pocitaci.jelikoz jsem ale ustoupil od varianty ze jse budu pripojovat do site sam,tuto krabici nahradili routrem.proc to vlastne schanim? duvod je koaxialni kablik ktery muze mit jen urcitou delku cca 20 m a to je pro mne malo.prestehoval sem se do lokality kde je silena viditelnost na AP a jediny vyhovujici bod odkud bych ze strechy na AP videl a nestinily by mi panelaky a stozar vysokeho napeti je vzdalen cca 40m.uvazoval sem o instalaci anteny na tento "super" bod,instalaci kovove krabice do ktere bych vse nastrkal,a vedl jen kablik s 9V a na ethernet.Muze mi nekdo poradit jak se tato krabicka do ktere se Pcmcia wifi katra dava jmenuje a kde se da sehnat? prokopal sem spoustu ceniku ale na nic podobneho sem nenarazil.dekuji predem za odpovedi.Jo mimochodem Celou technologii sem si hradil sam a za silenou sumu,nebo myslite ze za router s Pentium 90,500Mb HDD,plus vse co do routeru patri je 16 tis. moc? :-))...PS:pigtail pry podle dotycne firmy stoji s bleskojistkou 3500kc ....

Naposledy upravil ajfelov 28.12.2002 v 22:34

Old Post 28.12.2002 v 22:29
ajfelov je offline   Click Here to See the Profile for ajfelov   Find more posts by ajfelov   Click here to Send ajfelov a Private Message   Click Here to Email ajfelov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Poradi mi nekdo? Příspěvek č. 2 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 28.12.2002 v 23:09
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz