CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Liberec > ZŠ Machnín
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
himself
Newbie

Registrován: 19.11.2014
Příspěvků: 1

ZŠ Machnín Příspěvek č. 1 

Dobrý den, nepodařilo se mi kontaktovat majitele přístupového bodu ZŠ Machnín, tak se ptám zde:

zjistil jsem, že Freenet má přístupový bod na ZŠ Machnín. Neustále bojuji s připojením k internetu a jsem nucen mít dvě různá (ADSL O2 a WIFI ANET). Bydím kousek vedle ZŠ, směrem ke Golfu (prakticky naproti jízdárně Prašný dvůr).
Zajímalo by mě, jakou mám šanci na připojení. Dále bych chtěl vědět, jaké jsou parametry spojení (download, upload, eventuální FUP).
Omlouvám se, že Vás kontaktuji takhe přímo, ale nenašel jsem nikde odpověď na své otázky.

Díky předem za rady
J.Mencl

Old Post 19.11.2014 v 20:54
himself je offline   Click Here to See the Profile for himself   Find more posts by himself   Click here to Send himself a Private Message     Visit himself's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:02.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz