CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > D-Link DWL900AP+, DI-614+ a anteny
« 3456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hlad
Newbie

Registrován: 16.07.2003
Příspěvků: 6

POWER-SAVE Příspěvek č. 129 

Mám APčko TP-WA200+, prodáváno pod názvem GWAP300 a je to to samé jako D-LINK900+. (má to i jeho firmware 2.5 nebo 2.55, teď nevím). Provozuji ho v režimu klient.
Mám problém, hlavně ráno, když zapínám komp, tak se nemůžu napojit do sítě (DHCP nenalezeno). Ve WIN98SE si tedy přes systémovou utilitku "winipcfg" párkrát odpojím a zase připoím sí? a DHCP se najednou rozjede. (stejné je to i v LINUXu, ale tam to samozřejmě odpojuji/připojuji něčím jiným)
Pak mám problém, že asi při delší neaktivitě na síti (to už jsem připojen, z DHCP mám přidělenou IP adresu) se na sí? nemůžu dostat, nefunguje pošta ani web. Stačí ale, abych si PINGnul na IP adresu mého klientAPčka a vše se rozjede!!
Mám podezření na nějákej šetřící POWER-SAVE režim, kterej zařízení uspí. Taky jsem si tu někde četl, že to může být kvůli problému s ARP tabulkou, ale to vůbec nevím, o čem je řeč.
Každopádně zkusím nastavit místo režimu klient režim BRIDGE, jak tu někdo radil.

Old Post 14.04.2004 v 12:23
hlad je offline   Click Here to See the Profile for hlad   Find more posts by hlad   Click here to Send hlad a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz