CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Horoměřice
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 33 

Old Post 06.05.2003 v 10:04
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

to Lunix Příspěvek č. 34 

parada mam stejny nazor. uz me strasne stvaly svejma silackejma kecama ze maj stabilni sit ale zadarmo nedavaj nic. jsem taky z Horo a kdyz dam do notebooku bezdratovou PCMCIA tak mi to najde jen jednu blbou komercni sit na kterou se nepripojim ale kdyz jsem na suchdole tak mi to hodi 1 a vic siti na ktery se pripojim stahnu maily pokecam na foru a je klid. (a tak to ma bejt).

Diky vsem z Czfree ze pokracujou dal

Old Post 17.05.2003 v 14:28
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

signal Příspěvek č. 35 

tak jakej je vlastne stav v Horomericich ted jsem to nak nesledoval, kazdopadne planuju vylezt na strechu a udelat panorama - pak se uvidi kam vidim a pokusime se stim neco udelat

Old Post 17.05.2003 v 14:30
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 36 

stav je takovy, ze se hleda vhodne misto pro AP s vyhledem na me (nebo jinam do czf). zkus se domluvit s rubym. doufam, ze se nam spojeni brzy podari!

PS.: klidne prijd pokecat i na team speak, kdyz budes na suchdole. client, info i server na 10.19.1.1.

Old Post 18.05.2003 v 13:47
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

sesitovani Příspěvek č. 37 

to lunix: Snad se casem podari propojit .ja jak jsem cetl thread o Suchdole, tak vy jste meli taky plno problemu ale diky par lidem (Lunix, Minos, atd..) jste to dokazali. Neco podobnyho ceka horousky. Snad s tim neco provedem co nejdriv. S rubym se pokusim spojit.

To ruby: napis jestli tohle ctes.

Old Post 19.05.2003 v 14:04
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chcipaczech
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 38 

to timemaster: vec se ma tak, ze Ruby je z Velkych Prilep, v Horomericich zatim aktivuji ja. Moje idea je napojit se na Lunixe, bohuzel tomu brani umisteni vojencaku, ale nad jednim z jejich hangaru jsem zahledl strechu, o ktere si myslim, ze je z tech novejch baraku na konci Suchdola, coz je kousek od Lunixe. Bohuzel zrovna v tomhle baraku zatim neni nikdo, kdo by byl na CZFree a tudiz ani nelze jednat o umisteni AP pro spoj do Horomeric.
Pokud Ruby z Velkych Prilep uvidi na Lunixe (nebo na nekoho jineho z CZF), pravdepodobne by se spoj do Horomeric resil pres nej. Co se tyce panoramatu ze tve strechy, asi bude nejdulezitejsi skola, respektive ta prostredni bytovka bliz k silnici u obchodu. To jsou dve mista, ktera jsou idealni pro umisteni AP pro Horomerice.
Jinak zajemcu o pripojeni je v soucasne dobe sest, vcetne me a tebe. To je asi o soucasne situaci v Horo vse.


chcipaczech

Old Post 19.05.2003 v 14:58
chcipaczech je offline   Click Here to See the Profile for chcipaczech   Find more posts by chcipaczech   Click here to Send chcipaczech a Private Message   Click Here to Email chcipaczech     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

to: chcipaczech Příspěvek č. 39 

Diky

Old Post 19.05.2003 v 18:28
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mapell
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 2

Smile další zájemce o připojení v horoměřicích Příspěvek č. 40 

Tak už je nás konečně víc. Moc o tom nevím, ale chtěl bych ten internet zadarmo , mohli bychom se nějak sejít a pokecat o tom. Bydlím v ulici Za Dvorem a vidím na místní hnojárnu....

Old Post 29.05.2003 v 19:03
mapell je offline   Click Here to See the Profile for mapell   Find more posts by mapell   Click here to Send mapell a Private Message   Click Here to Email mapell   Visit mapell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mody
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 43

Květen 2004 Příspěvek č. 41 

Zdravím Horoměřice!

Pokud dopadne všechno tak jak má, ta bych měl v květnu 2004 bydlet v jednom z bytových domů co se staví za Chotolem. Rád bych se tam teda připojil do netu. Teď jsem připojený na Bílé hoře přes Děnida_net, takže veškerý HW mám.

Jak to teda vypadá a jaký je výhled do budoucna?

Old Post 27.06.2003 v 18:35
Mody je offline   Click Here to See the Profile for Mody   Find more posts by Mody   Click here to Send Mody a Private Message   Click Here to Email Mody     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

kveten 2004 Příspěvek č. 42 

Za rok by to melo vsechno fungovat. Kazdopadne jak to bude za chotolem se jeste nevi protoze zatim planujeme jednu vsesmerovku bud na skole a nebo na ty prvni bytovce vedle obchodaku. Kazdopadne casem by to chtelo jeste minimalne jednu protoze Horomerice jsou takovy chvili na kopci a chvili pod kopcem takze to jedna vsesmerovka nepokryje.

Old Post 28.06.2003 v 11:33
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mapell
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 2

takže... Příspěvek č. 43 

Co mám tedy udělat proto, abych byl připojenej. Bydlím v ulici Za Dvorem, tak mě prosím napište co a jak a hlavně jestli to vůbec jde. A musíte na mě jednoduše ...
Dík

Old Post 28.06.2003 v 13:26
mapell je offline   Click Here to See the Profile for mapell   Find more posts by mapell   Click here to Send mapell a Private Message   Click Here to Email mapell   Visit mapell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

pripojeni Příspěvek č. 44 

zatim jsme nedotahly signal ze Suchdola takze to nejde

Old Post 28.06.2003 v 17:18
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chcipaczech
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 40

CZFree.NET v Horomericich :) Příspěvek č. 45 

Vcera ve vecernich hodinach byl spusten testovaci spoj na Suchdol (Lunix) a zaroven zkusebni vysilani pro Horomerice, prozatim vsesmerovou antenou umistenou v ulici Sadova (horni cast), vse v pasmu 2,4GHz, technologii 802.11b (Wi-Fi).

Prosim vsechny zajemce o pripojeni, aby se mi ozvali mailem, PMkem, nebo pres ICQ, sdelim blizsi info.

Fotky vyhledu ze strechy, kde je umisteno AP, budou doufejme brzo, pocitam do konce tydne nejpozdeji.

Chci podekovat vsem, kteri se, at uz jakymkoliv zpusobem, podileli na planovani, priprave a realizaci tohoto spoje, jmenovite panu Dundrovi, Petrovi Blahovi, Timemasterovi. Specialni podekovani patri Lunixovi, za obetavou a nezistnou pomoc pri priprave a realizaci spoje a za trpelivost, kterou s nami mel a doufejme jeste mit bude

Chcipaczech

Old Post 24.07.2003 v 08:43
chcipaczech je offline   Click Here to See the Profile for chcipaczech   Find more posts by chcipaczech   Click here to Send chcipaczech a Private Message   Click Here to Email chcipaczech     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chcipaczech
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 40

setkani zajemcu Příspěvek č. 46 

V patek 1.8.2003 od 19:00 hod se bude konat setkani zajemcu o CZFree.NET v restauraci U Toma na zahradce, pokud to dovoli pocasi, pokud ne zalezeme dovnitr. Prosim zajemce, aby mi nahlasili pripadnou ucast, abych v pripade, ze nas bude jak psu zarezervoval mista

Diky

Chcipaczech

Old Post 29.07.2003 v 08:45
chcipaczech je offline   Click Here to See the Profile for chcipaczech   Find more posts by chcipaczech   Click here to Send chcipaczech a Private Message   Click Here to Email chcipaczech     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

Web horoměric Příspěvek č. 47 

Na 10.19.10.1 jede web Horoměřic i s diskusním fórem, kde se dozvíte další informace o CZFree.Netu v Horoměřicích.

Old Post 11.08.2003 v 08:50
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz