CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > vizovice
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

vizovice Příspěvek č. 1 

Zdravim je tady jeste nekdo z blizkeho okoli ? Vizovice, Lhotsko, Chramecne ? Pokud je tak necht mne kontaktuje z by to chtelo nejakou sit postavit.

V pripade nejakeho zajmu muzu AP vybudovat do cca 14dnu. Pokud ne tak to nema vyznam.

Naposledy upravil kenny 28.03.2003 v 18:48

Old Post 26.03.2003 v 17:53
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

asi se ostatni orientuji na zlin Příspěvek č. 2 

Old Post 01.04.2003 v 16:23
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: asi se ostatni orientuji na zlin Příspěvek č. 3 

Old Post 01.04.2003 v 20:00
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geeker
Newbie

Registrován: 30.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

Old Post 02.04.2003 v 14:12
Geeker je offline   Click Here to See the Profile for Geeker   Find more posts by Geeker   Click here to Send Geeker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

s cesnetem se tu už ....nebude Příspěvek č. 5 

Nazdar
velice sleduji jak se rozviji sit v ostrave v porube!
viz.. czfree.vsb.cz

vs banska jim vzchayi maximalne vstric!!!! maji stankz ne jejich serveru ,schazeji se v prostorach skoly! a to nejsou studenti! to je kolektim mnoha ....mnoha nestudentu VSB!

o co jde ...ostravaci take uvazovali ,že bz se tajne napichli na cesnet prostrednictvim nejake lan koncovky na kolejich u nejakeho studenta!!
ale problem je že to lze odhalit a fingovacka bz tady moc neuspela!...tak koncovka bz bzla silene zatizena a to bz ji prozradilo!
cesnet ....nepripada v uvahu pro site typu czfreenet!!!! nesplnuje to .....pravidla pripojeni k cesnetu!

je to jen pro neziskovky ,skoly,.....



pro site typu czfree ..jsou resenim proste jini operatori!
Transgas,GTS,.......

s utb je to mozne jen jako vyuziti privatni site pro ucitele a studenty....pristup do univeryitni pc site..(viz snaha v ostave).
s internetem ..bz to chtelo obražet nějake podniky,soukromniky ... a odkoupit jejich nevyužitou kapacitu!

UTB..vsak to klidne zkus se nelegalne napiratit...riskujes tim ze ti zabavijou tve wifi zarizeni!

cau

Old Post 02.04.2003 v 16:39
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 6 

Old Post 02.04.2003 v 17:24
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

Nic proti vizovicim-řešme to globálne pro zlinsko Příspěvek č. 7 

Old Post 02.04.2003 v 18:04
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: Nic proti vizovicim-řešme to globálne pro zlinsko Příspěvek č. 8 

Old Post 05.04.2003 v 18:35
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cpk
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 51

zlinsko na nodedb.com Příspěvek č. 9 

asi to byla, blbost-neuvážená myšlenka zakládat zlinskou databázi!

Zlinska longitude... když jsem to zakladal tak se mě to na rozsah longitude neptalo . Jen jsem zaktižkoval oblastokolo zlina!

Dostal jsem i maleho zdrbana od DJhawkeje!

Prý ylinsko je zahrnute v brnenskem longitude- to znamena že není důležite kouskovat republiku na male regionky!
Tudíž z tiho vyplívá, že zlínsko a dalsí moravske rediony se zapisuji do Brna!
Ve zlinske diskuzi (na tomto serveru)je pry longitude uveřejněno...a mělo to být takové varování před neuváženým činem ,který jsem ztropil-tím ,že jsem založil zlinsko v nodedb.com

No nic už to je a smazat to nejde! o administraci jsem se pokusil ,ale nějak to nechápu! nelze nic měnit!

Kdo ví atˇ poradí!???
---------pokus----------
Také mě to zpve nechtělo zapsat do mapy ----bzl jsem mino longitude ..ale po čase se mapa rozšířila a zápis nodu už byl možný!

Takže nejpve to chce donutit server aby rozšiřil oblast a až pak se zaregistrovat natvrdo!!
-----------pokus------

cau

Old Post 07.04.2003 v 13:54
cpk je pryč   Click Here to See the Profile for cpk   Find more posts by cpk   Click here to Send cpk a Private Message   Click Here to Email cpk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

nodedb Příspěvek č. 10 

hmm no takzemuj nod je pod brenem a jsmenuje se k3 a jeden kamosuv (casm jich opribude) se jsmenuje bezda.

Old Post 07.04.2003 v 17:18
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANDYNET
Newbie

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 9

Question VIZOVICE Příspěvek č. 11 

Old Post 01.05.2005 v 17:44
ANDYNET je offline   Click Here to See the Profile for ANDYNET   Find more posts by ANDYNET   Click here to Send ANDYNET a Private Message     Visit ANDYNET's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz