CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > windows z cd bootuje - LINUCH NE !!!!!
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Thumbs down windows z cd bootuje - LINUCH NE !!!!! Příspěvek č. 1 

chtel jsem si testnout slackware 9.0 na mem testovacim stroji Celer 366, 200MB, 4GB disk

ale co se nestane - cd nebootuje ale v jinem PC jo

nejlepsi na tom je, ze treba cd mandrake 8.1 jeden normalne - nevite nekdo co s tim -

cd mechaniku jsem ze stareho kompu vyndal a dal do sveho no a co se nestalo - slack nabehl

tak to mi t hoho jde hlava kolem.....

bios jsem tam flashnul posledni co jsem nasel z 3 dubna 99

poradi mi nekdo co s tim ??????


jo abych nezapomel - ve starickem p133 to cd normalne bootuje

__________________

Old Post 30.06.2003 v 18:21
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 2 

To bude asi blbá CD-ROMka?

Old Post 30.06.2003 v 18:44
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 3 

prave ze ne, ta sama CDROM co to v tom celeru nebootuje, v mem xp 2600 bootuje normalne

sem z toho fakt jelen :(

__________________

Old Post 30.06.2003 v 18:46
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 4 

nemas v biosu zaplej plug&play os?

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 30.06.2003 v 19:10
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 5 

vyreseno pomohl dosslack

uz vse maka jak ma

__________________

Old Post 30.06.2003 v 22:03
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 6 

co je dosslack ?

Old Post 01.07.2003 v 07:25
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 01.07.2003 v 07:35
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz