CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Čakovice a okolí
« 78910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Re: Pro Drzhora Příspěvek č. 193 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 27.12.2006 v 11:40
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Giang
Newbie

Registrován: 11.12.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 194 

No myslim ze nejbliz ke me je Czertos a dokonce na nej mam i primou viditelnost.Jsem pres prazdniny u rodicu ale jakmile prijedu, hned ty fotky udelam a poslu ti je. Dik ze ses ozval

Old Post 27.12.2006 v 18:58
Giang je offline   Click Here to See the Profile for Giang   Find more posts by Giang   Click here to Send Giang a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omi
Newbie

Registrován: 21.10.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 195 

Nejsilnější signál mám na czfree.net.cukr-2
Na mapě ho nemůžu najít.
Jak mám najít správce?

Old Post 22.10.2007 v 12:56
omi je offline   Click Here to See the Profile for omi   Find more posts by omi   Click here to Send omi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

toto je firma... ne czfree.net Příspěvek č. 196 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 22.10.2007 v 13:20
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omi
Newbie

Registrován: 21.10.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 197 

Díky za super rychlou odpověď.
Teprve se rozkoukávám U zámeckého parku.
Okolo samý dům a žádný viditelný AP. :-(

Old Post 22.10.2007 v 13:38
omi je offline   Click Here to See the Profile for omi   Find more posts by omi   Click here to Send omi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

czfree.net.cakovice Příspěvek č. 198 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 22.10.2007 v 14:29
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronny_Bleat
Newbie

Registrován: 03.05.2004
Příspěvků: 36

Connect node Honzik Cakovice Příspěvek č. 199 

Old Post 07.11.2007 v 13:45
Ronny_Bleat je offline   Click Here to See the Profile for Ronny_Bleat   Find more posts by Ronny_Bleat     Click Here to Email Ronny_Bleat   Visit Ronny_Bleat's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Re: Connect node Honzik Cakovice Příspěvek č. 200 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 07.11.2007 v 14:24
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brendli
Newbie

Registrován: 03.12.2007
Příspěvků: 1

připojení Příspěvek č. 201 

chco připojit do sítě a na net, ale nevím jak a s kým se dohodnout. písněte mi někdo takoví bud PM nebo ICQ: 314879767 . děkuji bod na mapě mám.

Old Post 03.12.2007 v 11:04
brendli je offline   Click Here to See the Profile for brendli   Find more posts by brendli   Click here to Send brendli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mhrebejk
Newbie

Registrován: 04.02.2013
Příspěvků: 1

Čako - Bělomlýnská Příspěvek č. 202 

Ahoj,
nevíte někdo jestli je v Čakovicích jiný AP než na škole? Pokoušel jsem se spojit s provozovatelem školního AP, ale neúspěšně. Blbé je že můj dům je 2patrový a navíc v centru takže vysílání z naší střechy nic nepřitáhne, ani nepokryje :(

Díky Martin

Old Post 03.04.2013 v 20:42
mhrebejk je offline   Click Here to See the Profile for mhrebejk   Find more posts by mhrebejk   Click here to Send mhrebejk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Newest Nasal Dilators Online Příspěvek č. 203 

Old Post 11.05.2021 v 18:02
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Top Rated Nasal Dilators Online Příspěvek č. 204 

Old Post 11.05.2021 v 22:53
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Awesome Login Sbobet Online Příspěvek č. 205 

Old Post 14.05.2021 v 10:29
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Top Product Tips Příspěvek č. 206 

Old Post 05.01.2024 v 22:55
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz