CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Nabízím překlad MICROWAVE ANTENNA BOOK - má někdo zájem?
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bohous
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 33 

__________________

Bohous (".
Vsechno ma svuj smysl, at uz vice ci mene skryty.

Old Post 26.07.2003 v 11:21
bohous je offline   Click Here to See the Profile for bohous   Find more posts by bohous   Click here to Send bohous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 34 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 26.07.2003 v 14:09
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohous
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 35 

Na web jsem dal verze html, sxw i pdf. To snad stačí. A taky jsem trochu dodělal obsah. Tam mi zbývá přeložit datumy, '***NEW***' a 'Coming soon' a do copyrightu napsat své číslo účtu .

__________________

Bohous (".
Vsechno ma svuj smysl, at uz vice ci mene skryty.

Old Post 26.07.2003 v 14:15
bohous je offline   Click Here to See the Profile for bohous   Find more posts by bohous   Click here to Send bohous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abadddonik
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 9

Je nebo neni ten překlad zadara ? :)) Příspěvek č. 36 

Je nebo neni ten překlad zadara ? popřípadně kde se dá sehnat ? díx za odpovědˇ...

Old Post 08.11.2003 v 16:13
Abadddonik je offline   Click Here to See the Profile for Abadddonik   Find more posts by Abadddonik   Click here to Send Abadddonik a Private Message   Click Here to Email Abadddonik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohous
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 37 

__________________

Bohous (".
Vsechno ma svuj smysl, at uz vice ci mene skryty.

Old Post 09.11.2003 v 13:48
bohous je offline   Click Here to See the Profile for bohous   Find more posts by bohous   Click here to Send bohous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Rád bych pomol Příspěvek č. 38 

to Bohous: Rád Ti s překladem pomůžu, mám zájem o Wifi sítě a jsem antitalent na jakoukoliv práci s pájkou atd. Krom toho hovořím, plynule anglicky a už jsem se jednou podílel na překladu knížky , takže jestli bys potřeboval dalšího překladatele rád pmohou

__________________

Lord Lucasos

Old Post 15.11.2003 v 23:40
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobbik
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 149

Re: Rád bych pomol Příspěvek č. 39 

Old Post 16.11.2003 v 16:06
Bobbik je offline   Click Here to See the Profile for Bobbik   Find more posts by Bobbik   Click here to Send Bobbik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohous
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 49

Re: Rád bych pomohl Příspěvek č. 40 

__________________

Bohous (".
Vsechno ma svuj smysl, at uz vice ci mene skryty.

Naposledy upravil bohous 18.11.2003 v 17:53

Old Post 16.11.2003 v 20:36
bohous je offline   Click Here to See the Profile for bohous   Find more posts by bohous   Click here to Send bohous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Re: Paul Wade napsal Příspěvek č. 41 

Old Post 20.11.2003 v 07:19
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasos
Newbie

Registrován: 30.08.2003
Příspěvků: 36

Lightbulb Chyby :-) Příspěvek č. 42 

Chybami se člověk učí, ne ???Sorry ale já po sobě většinou příspěvky nečtu,takže mi přijde zbytečný vyjadřovat se na fóru spisovně, zkus se porozhlédnout po ostatních diskuzích a myslím že se Tvé češtinářské oko rychle zakalí pod tíhou chyb :-) Mohu Ti teda pomoci nebo hledáš pouze lidi hovořící dokonale česky nevědouce řka nic o jazyku anglickém ??? Snad Ti pomůže :-)

__________________

Lord Lucasos

Old Post 26.11.2003 v 11:45
Lucasos je offline   Click Here to See the Profile for Lucasos   Find more posts by Lucasos   Click here to Send Lucasos a Private Message   Click Here to Email Lucasos   Visit Lucasos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrTriska
Newbie

Registrován: 06.11.2003
Příspěvků: 47

Překlad Příspěvek č. 43 

Jak již bylo zmíněno. Tak bych také měl zájem o tvůj překlad.


Old Post 14.12.2003 v 11:30
MrTriska je offline   Click Here to See the Profile for MrTriska   Find more posts by MrTriska   Click here to Send MrTriska a Private Message   Click Here to Email MrTriska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Překlad Příspěvek č. 44 

Já mám doma knížku A. T. Starr: Radiotechnika velmi krátkých vln - vyšlo to původně v USA a tohle je českej překlad. Má to 1055 stránek a jsou tam všechny druhy mikrovlnnejch antén taky rozebraný a spočítaný.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 14.12.2003 v 12:23
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z.havlicek
Newbie

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 91

..... Příspěvek č. 45 

mohu se zeptat jak to vypada s prekladem????Bohousovi stranky nefunguji.....nemate nekdo ten polopreklad stazeny v kompu ze by jste mi ho poslal nebo odkaz na stranky kde preklad sidli

__________________

Casper

Old Post 11.10.2004 v 11:51
z.havlicek je offline   Click Here to See the Profile for z.havlicek   Find more posts by z.havlicek   Click here to Send z.havlicek a Private Message   Click Here to Email z.havlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phoeb0s
Newbie

Registrován: 27.09.2005
Příspěvků: 43

link? Příspěvek č. 46 

Je niekde ta kniha?? Dakujem.

Old Post 27.09.2005 v 20:31
phoeb0s je offline   Click Here to See the Profile for phoeb0s   Find more posts by phoeb0s   Click here to Send phoeb0s a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz