CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Node Hrabůvka
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Příspěvek č. 17 

Dalsi novinky jsou asi takove, ze zitra se bude montovat a snad i vysilat (za to nerucim, nezalezi to jen na me, ale i na routeru a ten ma vlastni hlavu ) AP dostalo prideleny rozsah adres (10.154.114.0 / 26). Tak mi zitra drzte palce, az budu viset z osmeho patra na lane...

Old Post 19.04.2004 v 18:42
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 18 

Jenom shrnu ze AP vysila od stredy rano na prvnim kanalu. teda co mi dejvid rekl. V utery jsme vrtali a instalovali. Dejvid je moc sikovny co se tyce vrtani, uz mlcim.....

Old Post 24.04.2004 v 20:48
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Vrtani Příspěvek č. 19 

Hehe, vrtani mi jde skvele! Jen to mereni se trochu zvrhlo!!!! Jo, od stredy vysila AP na kanale 1, nejblizsi obsazeny v tomto smeru je trojka, takze snad nikomu nevadime.

Old Post 25.04.2004 v 21:49
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Novinky Příspěvek č. 20 

Ke zprovozneni uz chybi poradne jen switch a konfigurace routeru. Switch mam slibeny od Michaela. Jelikoz se blizi Panorama, udelame vymenu tam. Takze pristi tyden by mel byt zahajen "zkusebneostry" provoz.

Old Post 30.04.2004 v 00:23
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michaelth
Junior Member

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 221

switch Příspěvek č. 21 

Swich donese do panoramy dead.body, pteje se na nej.

__________________

Old Post 30.04.2004 v 15:50
michaelth je offline   Click Here to See the Profile for michaelth   Find more posts by michaelth   Click here to Send michaelth a Private Message   Click Here to Email michaelth   Visit michaelth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

AP Vysila Příspěvek č. 22 

Dost jsem to tady zanedbaval. Pro informaci - AP vysila, uz jsem dokonce prehodil status v mape z "AP v testech" na normalni. Zatim jsou napojeny 4 anteny s celkovym poctem asi 20 uzvatelu. Planuje se 5. (a posledni) antena s +- 5 lidmi. Tim se sektorovka na Moravskou ul. stava uzavrenou. Dekuji za pomoc vsem zucastnenym (slovy nejmenovaneho klasika "Plati se lahvemi", toz v pondeli se tesim ).

Old Post 29.05.2004 v 13:59
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piposek
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 23 

V úterý....

Old Post 31.05.2004 v 13:04
piposek je offline   Click Here to See the Profile for piposek   Find more posts by piposek   Click here to Send piposek a Private Message   Click Here to Email piposek   Visit piposek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Příspěvek č. 24 

Spravne, schuzka se preklada, taky jsem to uz zaregistroval. Snad tam nikdo nebude v pondeli stepovat

Old Post 31.05.2004 v 21:34
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sherlock
Newbie

Registrován: 10.06.2004
Příspěvků: 50

Připojení v Hrabůvce Příspěvek č. 25 

Zdarec všem,
jsem sice ze Zlína, kde mám na starosti podobnou sí? o 25 lidech, ale slíbil jsem tetě, která v Hrabůvce bydlí, že se tu zeptám na možnost připojení na internet.
Bydlí ve 3. patře 4-patrového domu vedle hotelového domu Hlubina směrem do centra. Ten dům je několikavchodový a je podél hlavní cesty.

Tak se vás tedy ptám, jestli je nějaká šance, že by se mohla někam připojit - předpokládám že bezdrátově.

Díky za jakékoli info či pomocnou ruku.

Aleš

Old Post 04.09.2005 v 20:57
Sherlock je offline   Click Here to See the Profile for Sherlock   Find more posts by Sherlock   Click here to Send Sherlock a Private Message   Click Here to Email Sherlock   Visit Sherlock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejvyd
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 54

Ahoj Příspěvek č. 26 

Old Post 06.09.2005 v 08:57
Dejvyd je offline   Click Here to See the Profile for Dejvyd   Find more posts by Dejvyd   Click here to Send Dejvyd a Private Message   Click Here to Email Dejvyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 27 

Old Post 22.09.2005 v 09:43
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz