CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 12131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 273 

Ahoj, zkus nejak bliz specifikovat kde presne bydlis.

L.

__________________

Old Post 06.07.2006 v 07:43
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacouch
Newbie

Registrován: 05.07.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 274 

Diky, bydlim na souradnicich 50.066505 14.368175, chysta se tam AP Startnet, jak jsem vcera zjistila. Zanesla bych rada bod na mapu,ale neobjevuje se jeji dolni pulka,kde je "pridat bod",takze zatim nic :-). Katka

Old Post 06.07.2006 v 09:09
kacouch je offline   Click Here to See the Profile for kacouch   Find more posts by kacouch   Click here to Send kacouch a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacouch
Newbie

Registrován: 05.07.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 275 

bod se podarilo pridat.

Old Post 06.07.2006 v 09:57
kacouch je offline   Click Here to See the Profile for kacouch   Find more posts by kacouch   Click here to Send kacouch a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meg
Newbie

Registrován: 19.01.2007
Příspěvků: 1

Připojení Kvapilova Příspěvek č. 276 

Zdravím,

může mě někdo připojit k czfree.net v lokalitě Šmukýřka?
Adresa je Kvapilova 8, bod je na mapě.

Díky

Vláďa

Old Post 23.01.2007 v 13:48
meg je offline   Click Here to See the Profile for meg   Find more posts by meg   Click here to Send meg a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tikvik2
Newbie

Registrován: 12.03.2007
Příspěvků: 1

Prosim o pripojeni Příspěvek č. 277 

Mohl bych poprosit o pripojeni k YellowHill?

Svuj bod jsem jiz zavedl na mapu.

Node ID: 17717
Name: tikvik2
Type: Client
Status: In planning
Owner: tikvik2
People count: ? Machine count: ?

Coordinates: 50.070788 14.386440
Address:
Vrchlickeho 24


Dale by me zajimalo jake jsou mesicni poplatky, rychlost pripojeni a take jestli mi staci pripojit se pres notebookovou Wifi jakmile mi to jako silu signalu ukazuje jednu max. dve carky. Neboli slaby signal?

Diky!

Old Post 12.03.2007 v 12:05
tikvik2 je offline   Click Here to See the Profile for tikvik2   Find more posts by tikvik2   Click here to Send tikvik2 a Private Message     Visit tikvik2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Lightbulb Node Jáchym Příspěvek č. 278 

Zdravíčko, rád bych připojil node Jáchym na Kojotta, ale nějako na něj nenacházím kontakt. Pomůže někdo ?

__________________

Old Post 15.10.2012 v 10:58
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siner
Newbie

Registrován: 08.02.2005
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 279 

ahoj,

o tomto budu už nevím roky...a to jsme mu peer nabízeli před 3 rokama

__________________

Old Post 16.10.2012 v 07:38
siner je offline   Click Here to See the Profile for siner   Find more posts by siner   Click here to Send siner a Private Message     Visit siner's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Unhappy Je mi to líto Příspěvek č. 280 

ale byl jsem na té střeše, a kolem do kola nikde žádný CZFree
Navrhuji vymazání zastaralých nodů z mapy, aby to nemátlo.

__________________

Old Post 17.10.2012 v 18:08
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 12131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz