CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Líbeznice, Měšice
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Nx24
Newbie

Registrován: 10.03.2004
Příspěvků: 12

Dostupnost připojení Příspěvek č. 33 

Všichni kdo máte zájem, v Měšicích již dva a půl roku funguje bezdrátová sí? VES-NET. Sí? je připojená pevnou linkou (FWA okruhem) o rychlosti 2Mbps. V současné době se plánuje propojení s CZFree.Net buď přes Třeboratice nebo rovnou do Čakovic. Obec poskytuje připojení do Internetu široké veřejnosti (a na území obce hradí náklady na připojení). Zájemci o připojení kontaktuje obecní úřad nebo mě.

Old Post 17.03.2004 v 18:17
Nx24 je offline   Click Here to See the Profile for Nx24   Find more posts by Nx24   Click here to Send Nx24 a Private Message   Click Here to Email Nx24   Visit Nx24's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nx24
Newbie

Registrován: 10.03.2004
Příspěvků: 12

Připojení pro Líbeznice, Hovorčovice, Sluhy, Veleň, Čakovičky, ..... Příspěvek č. 34 

Old Post 18.03.2004 v 16:41
Nx24 je offline   Click Here to See the Profile for Nx24   Find more posts by Nx24   Click here to Send Nx24 a Private Message   Click Here to Email Nx24   Visit Nx24's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam Beran
Newbie

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 1

Připojení v Líbeznicích Příspěvek č. 35 

Jelikož mi 1. května končí smlouva s telecomem, rád bych vědel jak a jestli je možnost se připojit na czfree.net v Líbeznicích, bydlím v Martinově ulici čp 142, budova bývalé školy, v přízemí je knihovna.

Předem dík

Old Post 24.04.2004 v 20:00
Adam Beran je offline   Click Here to See the Profile for Adam Beran   Find more posts by Adam Beran   Click here to Send Adam Beran a Private Message   Click Here to Email Adam Beran     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

ahoj Příspěvek č. 36 

zkus se poptat lidiček z clodu severovýchod tedy Asistent Dáblice drzhor Čakovice nebo kluků z Třeboradic. Osobně si myslím že, nejvhodnější by bylo se poptat Asistenta v Dáblicích. Zdravím Karel

__________________

Old Post 28.04.2004 v 22:41
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Re: ahoj Příspěvek č. 37 

Old Post 29.04.2004 v 22:56
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 38 

__________________

Old Post 29.04.2004 v 23:51
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Re: Ahoj Příspěvek č. 39 

Old Post 30.04.2004 v 00:12
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tady Příspěvek č. 40 

jsem se maličko upsal nedošlo mne že, Nejsi - Klapik v Líbeznicích tedy to platilo na Líbeznický. Aby zjistili kam a co vidí atam se připojily. Zdravím Karel

__________________

Old Post 30.04.2004 v 21:09
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeronym.klimes
Newbie

Registrován: 22.11.2004
Příspěvků: 1

Jak se hnula Líbeznice? Příspěvek č. 41 

Jsem teprve krátce v Líbeznici a zajímalo by mě, zda už tam něco funguje. Jestli možno kontaktujte mě. Diky Jerom

__________________

http://klimes.mysteria.cz

Old Post 22.11.2004 v 18:11
jeronym.klimes je offline   Click Here to See the Profile for jeronym.klimes   Find more posts by jeronym.klimes   Click here to Send jeronym.klimes a Private Message     Visit jeronym.klimes's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
no.01
Newbie

Registrován: 10.12.2004
Příspěvků: 1

Question Měšice Příspěvek č. 42 

Přistěhoval jsem se do Měšic a sháním nějaké bezdrátové připojení k internetu tak jsem se chtěl zeptat jaký jsou možnosti.

Old Post 10.12.2004 v 12:45
no.01 je offline   Click Here to See the Profile for no.01   Find more posts by no.01   Click here to Send no.01 a Private Message   Click Here to Email no.01     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schejbix
Newbie

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 43 

nemate nekdo na zkousku silnejsi antentu (20db a vice)? chtel bych testnout spojeni na AP Trebo, ze strechy vidim komin teplarny, ale je to dost daleko
potom bych to mohl poslat dal na Libeznice a Sedlec tam vidim dobre

Old Post 17.12.2004 v 13:00
Schejbix je offline   Click Here to See the Profile for Schejbix   Find more posts by Schejbix   Click here to Send Schejbix a Private Message   Click Here to Email Schejbix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Nove AP Příspěvek č. 44 

Cau,mozna to je v tehle oblasti O.T.,ale myslim,ze by se to melo vedet:
Ahoj lidi,jak to vypada s AP v Hovorcovicich?
Prave jsem tu spustil APecko,snad bude k necemu dobre
Jake jsou volne kanaly?
Parametry AP:
-essid: CZFree.Net.hovor
-kanal: zatim 10
-poloha: upresnim a zanesu do mapy

Kdo chce,tak muze testovat...je tam opet 1Mbit inetu z komina a czf...jeste tu blbne ospf,ale to doladim...
zdar

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 17.12.2004 v 20:27
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: AP Bořanovice Příspěvek č. 45 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 08.03.2005 v 10:18
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 46 

Tak po delší době bych se chtěl zeptat, jak do vypadá v Líbeznicích. Chtěl bych si tam teď zřídit připojení (konečně dokončujeme rekonstukci) Jedná se mi jen o CZF porvoz. Sice vím, že hned na vedlejším baráku je AP pravděpodobně CZNET, který alespoň částečně routuje zbytek CZF, ale nevím jak by to bylo s připojením only CZF bez inetu. A za druhé když už do toho budu investovat, tak bych to rád postavil na 5GHz a všechno co jsme tam našl je na 2.4.
Proč tam nikdo nemá zanesenej svůj NODe v mapě? Je to proto, že všechny pořipojení co tam jsou, jsou komerční?

__________________

sim

Old Post 02.04.2008 v 23:48
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz