CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Moderování příspěvků > "zbytecne" thready v sekci pripojeni
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 81 

__________________

Naposledy upravil Doc 09.06.2005 v 07:54

Old Post 09.06.2005 v 07:49
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 82 

krámy nemám vlákna skutečně někdo promazal jestli jsi to nebyl ty omluva ale, byli to i vlákna kde se komunikovalo.
založil jsem vlákna která spíš budou podle uvažení možná i na rozdělení snažil jsem se dělat aby lokality sousedily spolu ale, jinak jde o oblasti v řádu desítek km čtverečních. Vlákna tam dříve byli a bylo jich ještě zbytečně víc. promin to by se vlákna ve finále mohla sloučit ne podle obvodů ale, AS a jenže by nikdo neveděl o čem toje myslím si že to je výstižný lokace AS k kterýmu to patří na prvním postu co má každej dělat nevím ale místem jsem neplýtval naopak.
A krámy nemááááám Karel

PS k tomu slučování to je asi jako by jsi chtel sloučit JM+Mecholupy + Petrovice+ Uhřiněves protože je to "blízko" opakuji původně každá jmenová městská část měla svý vlákno počítám li dobře tak jich bylo původně cca 13 místo 5-ti například pokud by tě napadlo sloučit např. Kyje a Kyje-Hutě tak spácháš např. velkou blbost promin že, to říkám takhle ale například délka Libně je nekolik KM od Palmovky až nahoru na L8dví Kyje jsou od Vojenského letiště až po Prefa-technoplyn taky pár km kde třeba já do Hutí i nevidím . To jen na vysvetlenou proč to nejde jen tak házet do jednoho. v Jednom vláknu by byli třeba i tři skupiny lidí kterejm by se tam motali druzí tot můj názor.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 09.06.2005 v 21:37

Old Post 09.06.2005 v 21:31
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Recommended Product Info Příspěvek č. 83 

Old Post 05.01.2024 v 15:21
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz