CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Časté kolísaní sítě
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ad4m
Newbie

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 28

Angry Časté kolísaní sítě Příspěvek č. 1 

Chtěl bych se Vás zeptat jestli máte s VŠB-NK taky stejné problémy jako já, poměrně často se mi stává že sí? se jeví jako přetížená. Když dam ping na NK, je to OK a když začnu načítat webové stránky tak ping na NK píše: "Vypršel časový limit", tudíž mi nic nejede.. prosím pomozte.

Old Post 11.11.2003 v 18:45
Ad4m je offline   Click Here to See the Profile for Ad4m   Find more posts by Ad4m   Click here to Send Ad4m a Private Message     Visit Ad4m's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

Příspěvek č. 2 

snazime se, uz tri mesice bombardujem vyrbce anten s zadosti o urychlene jednani, ale:
1. udelal nam cenu a proto na ni nema skoro zadny zisk
2. firma ma celorepublikovou zakazku (treba si predstav firmu fňbŽľ )
3. musi vydelavat a tudiz 2. nadradil 1. dava to smysl?
no a pokud pojedes proti vsesmeru kteremu stini stozar z takove dalky, nediv se.
doufej s nami. ze ten sektor bude co nejderiv a uz shanej vatak na pomoc pri instalaci.

Old Post 11.11.2003 v 22:57
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrMegac
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 3 

No já nevím, ale já jsem si koupil sektor 16dB, vertikální polarizace, úhel 60° a od objednaní mi domů došel za 3 dny za cenu 2200, což je úplně vpohodě.

Old Post 12.11.2003 v 09:06
PetrMegac je offline   Click Here to See the Profile for PetrMegac   Find more posts by PetrMegac   Click here to Send PetrMegac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ad4m
Newbie

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 4 

Mno už sem se o té výpomoci bavil se Shakem, jasně že příjdu jen říct kdy a kde a sem tam.. :-)

Old Post 12.11.2003 v 09:22
Ad4m je offline   Click Here to See the Profile for Ad4m   Find more posts by Ad4m   Click here to Send Ad4m a Private Message     Visit Ad4m's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead.body
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 5 

Vatak nachystany, hlasim se taky na montaz jenom reknete den a hodinu a budu tam.

Old Post 12.11.2003 v 13:24
dead.body je offline   Click Here to See the Profile for dead.body   Find more posts by dead.body   Click here to Send dead.body a Private Message   Click Here to Email dead.body     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ad4m
Newbie

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 28

Talking VSB Příspěvek č. 6 

Takze, se sejdem kolem 13.00 hodiny zítra (pátek 14.11.) někde u VŠB :-) kde přesně to sám ještě nevím...

Old Post 13.11.2003 v 20:06
Ad4m je offline   Click Here to See the Profile for Ad4m   Find more posts by Ad4m   Click here to Send Ad4m a Private Message     Visit Ad4m's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz