CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > FreeBSD 4.9 + XI-626
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
HYBY
Newbie

Registrován: 25.12.2003
Příspěvků: 6

FreeBSD 4.9 + XI-626 Příspěvek č. 1 

Je tu spoustu temat o FreeBSD a XI-626 ale povetsinou se jedna o verzi 5.x - zajimala by me podpora FreeBSD 4.9 a karty ZCOM XI-626 s firmwarem 1.7.4. Mate nekdo zkusenosti s touto kartou ve spojeni se soucasnym production releasem? Predevsim by me zajimala moznost nastaveni vystupniho vykonu. Diky!

Old Post 25.12.2003 v 09:55
HYBY je offline   Click Here to See the Profile for HYBY   Find more posts by HYBY   Click here to Send HYBY a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citron
Newbie

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 63

zkousel Příspěvek č. 2 

caf, zkousel jsem to dokonce na 4.8 a v pohode. V jadre musis mit akorat podporu wi rozhrani. Pokud mas GENERIC jadro, tak tam je. Zkousel jsem to s 1.3.6 a jede to v poho v rezimu AP.

Old Post 29.12.2003 v 10:25
citron je offline   Click Here to See the Profile for citron   Find more posts by citron   Click here to Send citron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HYBY
Newbie

Registrován: 25.12.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

diky za response. vim ze uz od cca verze 4.6 neni problem to rozchodit ale prave na ty 4.8 se mi nepodarilo opatchovat na regulaci vykonu. mohl bys mi prosim te poslat nebo nejlepe se hodit link na ty tvoje patche na 4.9? (tusim ze v ne 5.x systemech se musi krom wicontrol opatchovat take kus wi driveru)

Old Post 29.12.2003 v 20:41
HYBY je offline   Click Here to See the Profile for HYBY   Find more posts by HYBY   Click here to Send HYBY a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citron
Newbie

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 63

patche na regulaci vykonu Příspěvek č. 4 

osobne regulaci nepouzivam, protoze mi to zatim jede doma bez anteny ("vysila" mi jen pigtail do druhyho poce hnedle vedle).Ale jinak jsem koukal, ze u projektu wibsd jsou patche na 4.8, takze se koukni tam - urcite tam jsou, o jinem umisteni nevim.
Adresa wibsd: wibsd.sourceforge.net

Old Post 30.12.2003 v 08:33
citron je offline   Click Here to See the Profile for citron   Find more posts by citron   Click here to Send citron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HYBY
Newbie

Registrován: 25.12.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 5 

super! diky - to jest odkaz ktery jsem zatim ani nevygoogli . kouknu na to. jinak az bude 5.2-RELEASE a budu s tim trochu seznamen tak napisu "XI-626 + FreeBSD 5.2 Practical Guide"

Old Post 30.12.2003 v 09:35
HYBY je offline   Click Here to See the Profile for HYBY   Find more posts by HYBY   Click here to Send HYBY a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 43

Xi626, regulace atd Příspěvek č. 6 

Tak moje zkusenosti s XI-626 a 1.7.4 pod 4.8 jsou spatne, nechodila mi jako ap, idelani fw pro tuto verzi je 1.5.6. Regulace vykonu neni pod 4.8 problem, patche existuji.


Ares

Old Post 25.01.2004 v 18:32
ares je offline   Click Here to See the Profile for ares   Find more posts by ares   Click here to Send ares a Private Message   Click Here to Email ares     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz