CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > CeskyTelecom Resetator :)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

CeskyTelecom Resetator :) Příspěvek č. 1 

Prochazel jsem thread ale jedine na co jsem narazil byly GSM resetatory. Nemohly by byt rekneme i masinky pripojitelne ne pevnou linku a naprogramovany aby (pro obejiti faxu a zaznamniku) rekneme prvni dve zazvoneni ignoroval - pauza - na dalsi zazvoneni by zresetoval AP(rekneme v limitu 30 s).

Odpadly by naklady na predplacenou kartu.

Mohl by dokonce na podruhe zvednout linku a potvdit pipnutim reset ale toho uz bych asi chtel moc...

Nebo propojit se zaznamnikem a prijemny hlas by rekl "Vas AccessPoint byl zresetovan" ale to uz asi fakt prehanim

Nebo ovladani tonovou volbou jeje...

Existuje neco takoveho, popr. vyrobil byste to nekdo?

Hezky den vsem!

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 03.05.2004 v 19:47
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 2 

napad je to hezkej:-)
ale naklady na kartu jsou mensi nez na pevnou linku, karta te rocne vyjde na 120Kc, naklady na telekomunisty jsou daleko vetsi, 120Kc nevyjde na zaplaceni ani mesicniho pausalu.
Muze to mit jedinou vyhodu mensich porizovacich nakladu na ten resetator.

__________________

Old Post 27.06.2004 v 23:04
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz