CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Neratovice?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
berd
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 2

Question Příspěvek č. 1 

Je mozno se na vas pripojit z Neratovic? Vzdusnou carou je to cca 10Km severne. Rad bych se take dozvedel, co je vsechno k tomu potreba (hardware, software, administrativni zalezitosti, poplatky,minimalni zarucena rychlost... )Dik

__________________

bb

Old Post 14.10.2002 v 16:30
berd je offline   Click Here to See the Profile for berd   Find more posts by berd   Click here to Send berd a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pes
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 2 

Old Post 15.10.2002 v 11:50
pes je offline   Click Here to See the Profile for pes   Find more posts by pes   Click here to Send pes a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Druidi
Newbie

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 3 

Ahojky přeji pěkný den
Jsem z Mělníka a chtěl bych se zeptat, co mám udělat, aby mi to tady frčelo díky DRU
neozval se vám náhodou někdo z Mělníka a okolí?

Old Post 12.11.2002 v 23:06
Druidi je offline   Click Here to See the Profile for Druidi   Find more posts by Druidi   Click here to Send Druidi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turlogh
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 1

Taky jsem od Melnika Příspěvek č. 4 

Ave,
taky jsem od Melnika, lepe receno ze Skuhrova ... zatim neznam moc lidi z okoli krome nejblizsich sousedu, takze ani nemam poneti, kolik je tam potencionalnich inetuchtivych lidi, co nechteji byt zavisli na Telecomu.
Proste davam o sobe vedet

/ Lukas Suchanek

Old Post 29.11.2002 v 14:30
turlogh je offline   Click Here to See the Profile for turlogh   Find more posts by turlogh   Click here to Send turlogh a Private Message   Click Here to Email turlogh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz