CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Praha 10 - Petrovice
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

THN Háje Příspěvek č. 17 

Takže uvedu věci na pravou míru měl jsem možnost vidět AP háje když tam byl Jirka z Říčan a zřizoval link na říčany. Takže na vlastní oko tedy železem se jedná o jeden držák satelitu na kterém dlí AndreW namířený na node barbargate krmí ho breeznet. Druhé je obyčejná trubka cca 4 metry z toho je 2 metry nepoužitelná drží těsně u zdi na jejím vršku je AP THN Háje které krmí WiFina přímo z kompu. Na té samé trubce je dále 1x AndreW ten melo krmit HWAP nikoliv Breeznet pokud se Jirka pak dohodl s majitelem THN že mu dá oba Breeznety je věc druhá ale, rozhodně horší protože to zasere (omlouvám se za ten výraz ale, příznačnější není) celý pásmo. Pokud by to nechali na těch HWAP nejsem proti ani malinko. Jinak comp je ibm s WiFi kartou pro AP a sítovkou pro ostatní.
Napadla mne totiž taková věc proč by se nemohlo udělat to že, v případě výpadku např. u jjwu by to routovalo z Uhřiněvsi, Měcholup, Petrovic do THN přes Říčany.

jinak z majitelem jsem to domlouval přímo na místě při instalaci jestli je majitel Frodo nevím ale, dojednáno to bylo myslím ku prospěchu všech. Pokud by někdo chtěl mne vytýkat že, jsem obskočil Froda tak to bylo asi takhle chtěl jsem po nemoci domluvit s Jirkou měření ten měl však dávno domluvený tohle takže jsem se šel podívat a vypomoct. Při té příležitosti jsem domluvil i toto.
Jinak celý tento humbuk vznikl už hodně dřív když jsem známému v Říčanech chtěl z Proseka střílet internet. Vlada Střížkov mne uvedl do obrazu a já záhy zjistil že musím oslovit kozla na proseku u kasika je plné pásmo v Kyjích pár lidiček a v měcholupech všechny ostatní. Co tim chci říct že, svojí snahou jsem dokopl některé říčanské k samostatnosti. Vyvolala se tam slezina, slezina se udělala i v kyjích a měcholupech.
Za rok když bude někdo z jihu Prahy sosat muziku z HUBu v Letnanech ho ani nenapadne že ten link po kterym to jede je vybudovaný díky prvotnímu úsilí a penězům lidí z měcholup, kyjí, proseka, ale třeba i dejvic a dalším kteří do tohodle linku něco investovali. Jde mne jen o to vybudovat dálnici pro data ze severu na jih když Vám vypadne THN. Dík všem kdo mne v tom pomůžou a pomáhají a taky těm kdo zasí?ovaly už to co je protože bez nich by tento nápad byl k ničemu. Zdravim Karel

Old Post 01.03.2004 v 19:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: THN Háje Příspěvek č. 18 

__________________

Old Post 01.03.2004 v 23:20
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Sraz Příspěvek č. 19 

si musí domluvit určitě tady místní lidi z Petrovic nebo aspon zakladatelé taktéž i v Uhřiněvsi. Písnu Gookinovi at to spíská.Třeba jako slavnostní zapití přidělení IP někde na půl cesty mezi Uhřiněvsí a HM-Petrovice. V 100mega distribution ve skladu a hned bude vyřešeno bude to i z dárečkama .

Za pochvalu jinak dík vymyslet to není problém ale, vysvětlit lidem o co jde a přesvedčit je že, je to pro ně dobrý. Horší je to pak s penězma. No a nejhorší je ukočírovat topologii a nehádání se o kmitočty. Pokud to půjde dobře slibuju že do konce roku chci to do prázdnin bude v provozu tento megalink tedy taková datová dálnice a to:
Arachnelab<>hobbit<>kozel<>karelkabel kyje<>gookin<>THN háje

a ted odbočky: hobbit<>KarelKabelBohnice<>KarelKabelČimice<>Clock<>Fíkdobrotivý<>Assistent<>černého.kobylky.THN v provozu úsek od fíka do thn
Jinak ten mezi úsek přes Čimice nemám místo na AP pokud tam máte někdo známý poptejte se mne budu vdečný díky
Tak to bude na realizaci nejdelší v plánu je bohnice ten do měsíce a clock<>fíkdobrotivý záleží na Clockovi.
Dále:Kozel<>orgj<>KobylkyTHN link je v provozu
KarelKabelKyje<>JirkaF<>vlada_bl<>hp-sek<>jirkaF odtud hp-sek<>satalice a vlada_bl<>czelanet nody v provozu jen propojit a záleží na radě czelanetu.

Karel Kabel KYje<>Jahodnice<>lord_bodycount od Jahodnice je to na lordovy.

gookin<>AZLK<>říčany

Až tohle spácháme tak řeknu stačilo kašlu na to sousto je to do konce roku slušný a když pojede ten hlavní megalink budu rád ty odbočky záleží na lidech.
Karel

Naposledy upravil kabelnet 02.03.2004 v 00:48

Old Post 02.03.2004 v 00:39
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ceko
Newbie

Registrován: 12.11.2003
Příspěvků: 12

Arrow Connected Příspěvek č. 20 

Old Post 02.03.2004 v 18:17
Ceko je offline   Click Here to See the Profile for Ceko   Find more posts by Ceko   Click here to Send Ceko a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Re: Connected Příspěvek č. 21 

__________________

Old Post 02.03.2004 v 20:52
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Re: connected Příspěvek č. 22 

__________________

Old Post 02.03.2004 v 20:59
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

takže Příspěvek č. 23 

jsem tady na 4u Petrovic dostal vynadáno že, sem tahám různé věci které by měli být řešeny v connected foru požádal jsem dnes Fyzika o zařazení do Connected fora v rámci CZFee. Moderátory jsem napsal tyto lidičky:
Měcholupy: Gookin, Raptik, jjwu
Petrovice: Beer666
Uhřiněves: radekter, vočko
Bral jsem to podle toho jak kdo je ve foru dlouho nebo aktivní. Pokud se někdo cítí ukřivděn určitě je možný ho jako moderátora přidat nebo odebrat pokud to nechce.
V podstatě jde o to že, to kopírnu podle Proseka jednotlivé AP si tak budou moci řešit vše sami nebo případně v hromadě se všemi bude to jedno vlákno jako tady ale, jinde tady to zůstane nováčkům. Zároveň bych přestěhoval vše co je tady tam? nebo většinu.

__________________

Old Post 02.03.2004 v 23:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

connected 4um Příspěvek č. 24 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 03.03.2004 v 11:08

Old Post 03.03.2004 v 04:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 25 

Ahoj

chytam tu nejakou sit Mikus - to je nekdo z vas, nebo nejaka soukroma?

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 29.05.2005 v 08:37
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 06.06.2005 v 20:15
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

sit Mikus Příspěvek č. 27 

Old Post 09.06.2005 v 08:40
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Newbie

Registrován: 27.08.2005
Příspěvků: 1

hotspot v Petrovicích Příspěvek č. 28 

nevim, nenašel sem, ale neni náhodou někde v provozu hotspot (netová brána) v petrovicích? nebo někde kolem.

Old Post 27.08.2005 v 12:53
skaff je offline   Click Here to See the Profile for skaff   Find more posts by skaff   Click here to Send skaff a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz